در بخش نماشویی به طور کامل در مورد نماشویی توضیح دادیم اینکه نماشویی چیست و قیمت آن بر اساس چه عواملی محاسبه می شود پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی پیشنهاد می کنیم. در این مقاله قصد داریم نماشویی ارزان را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بدون شک همه ی ما وقتی قصد خرید جنسی را داریم دوست داریم قیمت ارزانی داشته باشد البته قیمت ارزان به معنا نیست که کیفیت پایینی دارد. به این معنا که دارای کیفیت بالا و قیمت ارزان باشد این امر نه تنها در خرید اجناس بسیار به چشم می خورد شامل شرکت های خدماتی و نظافتی نیز می شود. 

بر همین اساس شرکت الهام ساب برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود سعی کرده است نماشویی ارزان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت با توجه به سال ها تجربه و تخصص در زمینه کفسابی، سنگ سابی و نماشویی قادر است رضایت کامل شما عزیزان را کسب کند و لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند.

انواع روش های نماشویی ارزان قیمت

شستشو با داربست:

یکی از بهترین روش ها برای شستشو و تمیز کردن نما در ساختمان های که به پشت بام دسترسی ندارند شستشو با داربست است. که البته این روش هم مهارت و تجربه کافی دارد که کارکنان شرکت الهام ساب از عهده این کار به خوبی بر می آیند. قیمت این کار هم نسبت به سایر روش ها متوسط و تا حدی ارزان است.

نماشویی

شستشو با کلایمر:

از قدیمی ترین روش های نماشویی می توان شستشو با کلایمر است. دستگاه کلایمر که شبیه دستگاه بالابر است بر روی پشت بام نصب شده و به وسیله ریموت کنترل توسط اپراتور بالا و پایین می رود. در این روش قیمت نسبتا بالاتر است.

شستشو با طناب:

شستشو با طناب یا نماشویی بدون داربست که نام دیگر این روش محسوب می شود. این روش هزینه کم تر نسبت به سایر روش ها و  سرعت عمل بالاتری دارد و از طرفی دیگر بسیار خطرناک است و حتما باید توسط افرادی ماهر و کابلد که سال ها تجربه دارند انجام شود. که خوشبختانه کارکنان و کارگران الهام ساب این روش را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. 

شستشو با استفاده از تِی های بلند تلسکوپی:

یکی دیگر از روش های خدمات نماشویی استفاده از تِی‌های بلند یا اصطلاحا” تلسکوپی است. این نوع تِی‌ها وارداتی بوده و دارای کیفیت بسیار بالا و نیز قیمت بالاتر از حد متوسط هستند.

از این تِی‌ها می‌توان برای شستشوی بخش‌های بسیار دور از دسترس استفاده کرد. با استفاده از این روش سرعت بالاتر میرود و میزان امنیت آن نیز بسیار بیشتر است. همانطور که گفته شد قیمت نماشویی در تهران با این روش نسبتا” بالا است ولی زمانی که محدودیت زمان داشته باشید و کیفیت بالای نماشویی برایتان اولویت اول باشد، این روش را پیشنهاد میکنیم.

جمع بندی

همانطور که در بالا ذکر کردیم نماشویی ارزان قیمت به معنی کیفیت پایین کار نیست بلکه تنها ایده برای جلب رضایت مشتریان است و هدف اصلی الهام ساب ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت بیشتر مشتریان می باشد. پس اگر به دنبال یک نماشویی ارزان قیمت با خدمات خوب می گردید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده الهام ساب را انتخاب کنید بدون شک مشتری دائمی خواهید شد.

شرکت الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی  در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.