کفسابی در گیلاوند

کفسابی در گیلاوند منطقه ایی بسیار خوش آب و هوا و نسبت به شهرهای بزرگی مانند تهران که در نزدیکی گیلاوند است از نظر آلودگی تفاوت زمین تا آسمان دارد. گیلاوند در حدود شش کیلومتری دماوند است و نزدیک به یکدیگر قرار دارند.

نیاز به کفسابی در هر جا و مکانی دیده شده است و هر جایی که ساختمان سازی انجام شده کفسابی هم باید وجود داشته باشد. گیلاوند هم جزو مکان هایی است که مردم زیادی در آنجا ساکن هستند و به دلیل نزدیکی آن با دماوند و پایتخت کشور خیلی از مردم علاقه به ساخت و ساز در این نقطه را پیدا کرده اند.

انجام خدمات کفسابی در گیلاوند برای منازلی که تازه ساخت هستند بیشتر به جهت این است که لکه هایی از مواد و مصالح استفاده شده در ساختمان که روی سطوح ریخته شده است را پاک و از بین ببرند و سطوحی که غیر قابل استفاده و کثیف است را کف شویی نمایند و مانند آیینه تمیز و درخشان کنند.

کفسابی در گیلاوند

در همین ساختمان ها ی تازه ساخت در قسمت نمای ساختمان هم ممکن است مواد و مصالحی از جمله سیمان که به سختی پاک می‌شود هم وجود داشته باشد و چون نما یکی از اصلی ترین ارکان در ظاهر ساختمان به شمار میاید باید کاملا تمیز و بی عیب و نقص باشد با انجام نماشویی و از بین بردن تمامی لکه ها و کثیفی های به وجود آمده در نما شما دارای نمایی با جلوه زیبا و شیک خواهید بود.

کفسابی بخش های زیادی دارد و توسط تیمی کاملا حرفه ایی مدیریت می‌شود که در انجام کارها به صورت وسواس گونه باشد تا مشتری رضایت کامل را از خدمات ما داشته باشد زیرا اولین شرط کفسابی در گیلاوند نیز به انجام رساندن اهداف ان است و نخستین هدف ما رضایت و جلب توجه مشتریان عزیزمان است.

ساب زنی سطوح کفسابی

یکی از اصلی ترین خدمات کفسابی در گیلاوند کفسابی و ساب زنی سطوح مختلف می‌باشد. این سطوح به چند دسته تقسیم خواهند شد: سطوح کاشی و سرامیکی ، سطوح سنگی ، سطوح بتنی و سطوح موزاییکی و غیره.

کفسابی کاشی و سرامیک در بیشترین موارد کفسابی ها قرار دارد زیرا اغلب ساختمان ها و هتل ها و استخرها دارای سطوح کاشی و سرامیکی هستند که باید عمل کفسابی روی آن ها انجام شود و در نهایت پاک کردن و شستشوی آن قبل از تحویل به مشتری.

کفسابی سنگ ها هم به دسته سنگ هایی که از جنس نرم هستند و سنگ هایی که از جنس سخت هستند تقسیم خواهد شد. در سنگ های نرم کفسابی راحت تر از سنگ های سختی مانند مرمر و گرانیت هستند. برای سنگ های سخت بایستی تمرکز بیشتری نسبت به سنگ های نرم داشت و این دقت عمل با فرد سنگ ساب حرفه ایی میسر خواهد شد.

ساب زنی سطوح کفسابی

اگر روشی که شما برای کفسابی در گیلاوند در نظر گرفته اید اشتباه باشد کل کار خراب خواهد شد و شما موفق نخواهید شد پس باید حتما یک فرد حرفه ایی و توانا را انتخاب کنید تا جنس و نوع سنگ را بشناسد و در این زمینه تخصص لازم را داشته باشد.

کفسابی موزاییک ها هم به دو دسته آج دار و موزاییک های بدون آج تقسیم خواهد شد که باز هم روش کفسابی در آنها متفاوت است و معمولا برای موزاییک هایی که آج دار هستند کفسابی خاصی نمی‌توان انجام داد همان کاری که در حد از بین بردن اجرام و شستن و پاک کردن آن اما کفسابی بدون آج را می‌توان صاف و لایه برداری نمود.

ابزارهای کفسابی

همان طور که می‌دانید انجام هر گونه خدمات کفسابی در گیلاوند بدون دستگاه و ابزار امکان پذیر نیست و باید دستگاه های مخصوص به این کار را داشته باشید. برای انجام خدمات کفسابی و ساب زنی و سنگ سابی نیاز به لقمه در دستگاه ها دیده خواهد شد. لقمه وسیله ایی است مانند یک قالب صابون جامد اما جنسی بسیار سخت که از انواع تراشه های الماس و مواد دیگر ساخته شده است.

کفسابی

البته لقمه هایی که برای دستگاه ساب زنی دستی استفاد می‌شود حالتی دایره شکل و مانند سی دی دارد که آن ها هم از جنس های بسیار سختی ساخته شده اند تا بتوانند سنگ ها را تراش دهند.

لقمه هایی که برای هر سنگ و هر کار استفاده می‌شود شماره بندی دارد و مختص کاری است که فرد کف ساب با آن ها آشنایی دارند.