کفسابی برای پارکینگ با چه دستگاهی صورت می‌‌‌گیرد

کفسابی پارکینگ با استفاده از دستگاه کفسابی انجام می‌شود. این دستگاه با برق کار می‌‌‌‌کند و دارای موتور بسیار قوی است که موجب حرکت پد های دستگاه می گردد. فرچه هایی که در قسمت های پایینی این دستگاه قرار گرفته به صورت دوار و با فشار به سطح زمین آلودگی ها را پاک می کند. اگر مواد با استحکام به سطوح چسبیده باشد به دلیل فشار‌‌‌‌ها‌‌‌‌یی ضربه‌‌‌‌‌‌ای که به کف وارد می کند از سطح جدا می شود.

پارکینگ به دلیل آلودگی های بسیار زیادی که در این محیط وجود دارد، لازم و ضروری است. آلودگی ها ظاهر و جلوه این محیط را بسیار زشت خواهند نمود. دستگاه کفساب همزمان با سابیدن کف از مواد شوینده و آب نیز استفاده می کند. شستشو با بهترین مواد شوینده و پد‌‌‌‌‌‌‌‌های سیار قوی انجام می شود و به همین دلیل است که بعد از اتمام کفسابی پارکینگ، کف زمین پارکینگ کاملا براق و صیقلی خواهد شد.

کفسابی پارکینگ

چگونگی انجام کفسابی پارکینگ

کف ساب پارکینگ نام دستگاهی است که توانایی برداشت یک لایه از سطح کف را دارد. کف ساختمان دارای جنس های مختلفی است و توسط دستگاه های متنوع با قدرت ها و اجزا متفاوتی کفسابی می شود. ابتدا سطوح مورد نظر از آلودگی های اولیه پاک می شود و سپس سیاهی پارکینگ با کمک مواد شوینده پاک می گردد.

 از مواد شوینده مختلفی برای نظافت استفاده می‌شود تا سیاهی از بین برود. به شکل همزمان که مایع شستشو بر روی کف ریخته می شود، کفساب ها به صورت دوار حرکت می کند و آلودگی ها پاک می شود. آب های آلوده توسط بخش جمع‌آوری کننده دستگاه نیز جمع می گردد.
برای کف سابی پارکینگ از افرادی که در این زمینه تجربه دارند کمک بخواهید. معمولا شرکت های خدماتی به همراه کلیه تجهیزات آماده خدمت رسانی می باشند. پارکینگ هایی که دارای وسعت بسیار زیادی هستند، توسط بخشها و قطعات مختلف این دستگاه تمیز می شوند.

 سنگ ساب پارکینگ با برداشتن لایه ای از روی سطح توانایی براق کردن و پاک کرد سیاهی ها را دارند. با برداشتن آب سطح کف پارکینگ که دارای عبور و مرور زیادی است به سرعت خشک می شود.

کف سابی

قیمت کفسابی پارکینگ

قیمت کفسابی پارکینگ با توجه به ویژگی های پارکینگ و نوع موادی که مورد استفاده است، متفاوت می باشد. تمیز کردن پارکینگ و کفسابی آن با دست و با استفاده از ابزار دستی کار بسیار سختی است و مانند کفسابی با ماشین های مخصوص امکان پذیر نیست.

 با توجه به جنس کف و مواد و مدت زمانی که برای ساییدن کف بکار می‌‌‌‌‌‌رود، قیمت متفاوت است. شرکت های خدماتی با قیمت های تعیین شده آماده قیمت رسانی هستند. افراد با تجربه‌‌‌‌‌‌ای را برای این کار انتخاب نمایید که از سال ها تجربه خود برای انجام این فعالیت استفاده می کنند.

هزینه کفسابی پارکینگ را از مشاورین و پشتیبان هایی که در شرکت های مربوطه حضور دارند، پرسش نمایید. با توجه به موقعیت و میزان آلودگی قیمت کفسابی را محاسبه نمایند. کفسابی موزاییک پارکینگ با ساب زنی پارکینگ که دارای کفپوش هایی که از جنس سنگ می باشند، متفاوت است.

چرا پارکینگ نیاز به کفسابی دارد

کف سابی پارکینگ از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این محیط به دلیل رفت و آمد مداوم ماشین ها و ریختن روغن و یا بنزین و مواد آلاینده دیگر بسیار کثیف می گردد. این آلودگی ها هم جلوه ظاهری نا زیبایی را ایجاد می‌کند و هم برای سلامتی افراد مضر است.

 مساله مهم آن است که با شستشوی ساده و استفاده از شوینده این مواد از سطوح کف پاک نمی شود و به همین دلیل کفسابی پارکینگ بهترین گزینه است.

کفسابی باعث برداشته شدن لایه ای از روی سطح کف می شود. با حرکت لقمه های سنگ این دستگاه به شکل دوار خطوط و ناصافی هایی که بر روی سطح وجود دارد برداشته و صاف می شود. تمیز کاری و شفاف کردن پارکینگ بسیار ضروری است زیرا با انباشته شدن مواد و آلودگی ها کا نظافت سخت تر و طولانی تر خواهد شد.

یکی از مزیت های مهم استفاده از دستگاه‌های نظافتی صنعتی داشتن حجم ها مختلف از دستگاه است. به صورتی که اگر محیط کوچک باشد، دستگاه های کفساب دستی مورد استفاده قرار می گیرد. برای محیط های بزرگتر، ساب زن های بزرگتر بکار می رود. 

کفسابی پارکینگ با توجه به بکار بردن دستگاه‌های صنعتی در مدت زمان کوتاهی انجام می‌‌‌‌‌‌‌شود و کلیه قسمت ها کاملا یکدست تمیز می گردد. زمانی که سابزنی انجام می شود شستشو برداشتن آب های اضافی نیز توسط دستگاه انجام می شود و به همین دلیل رفت و آمد با سرعت در این محل قابل انجام است.

تمیز کردن شوره و سفیدک سرامیک

کف سابی پارکینگ برای چه نوع سنگ کف پارکینگی قابل انجام است

کف پارکینگ با هر سنگ و مصالحی که پوشیده شده باشد قابل کفسابی است ولی ضخامت لایه‌ای که‌‌‌از سطح برداشته می‌‌شود، متفاوت خواهد بود. باید به جنس کفپوش توجه شود و قبل از انتخاب قطعات لازم برای کفسابی پارکینگ به همه نکات توجه شود.

 برخی از کف ها مانند موزاییک دارای نفوذ بیشتری در سطح خود می باشد. هر چه حفره های سطوح بیشتر باشد میزان نفوذ مواد و روغن و آلودگی‌‌ها در آن بیشتر خواهد بود. برداشتن لایه رویی از کف موادی که حفره بیشتر دارند بیشتر خواهد بود.

کفسابی پارکینگ در همه شهرهای ایران انجام می‌‌شود و به دلیل ورود دستگاه‌های کفساب این کار در اکثر پارکینگ ها انجام می‌شود. کف پارکینگ از هر جنسی که باشد قابل کفسابی است. هزینه های که با روش دستی انجام می شود بسیار بیشتر است. نتیجه نظافت با روش ساب زنی قابل مقایسه با روش دستی نیست. 

یک از محل های پر رفت و آمد در شهر ها پارکینگها می باشد و نیازبه شستشو دارد. به غیر از لایه برداری از کف پارکینگ روش مناسب دیگری وجود ندارد. مدیریت ساختمان ا برای انجام این عملیات می توانند با شرکت های خدماتی تماس بگیرند.

 انجام عملیات سابزنی بعد از مراجعه به محل و مشاهده و بررسی محیط آغاز می گردد. کفسابی پارکینگ یکی از موارد ساب زنی است و این کار برای محیط های مختلف قابل انجام است. دستگاه های نظافتی مانند کفساب ها یکی از بهترین تجهیزات به شمار می رود.