ترمیم سنگ کف به منظور زیبا سازی نمای کف ساختمان صورت می پذیرد. اگر خانه ای قدیمی را خریداری نموده اید و حالا قصد بازسازی خانه ی خود را دارید، شاید برایتان مقدور نباشد که سنگ های کف خانه را تعویض نمایید. زیرا این کار بسیار هزینه بر است و باید از تجهیزات زیادی برای شکافتن سنگ ها استفاده شود.

به همین دلیل ما روش ترمیم سنگ کف را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

ترمیم سنگ با کفسابی

ترمیم سنگ کف ساختمان چه مزایایی دارد؟

  • با ترمیم سنگ کف ساختمان هزینه های سنگ کاری مجدد به شدت کاهش می یابد و دیگر نیازی نیست که شما کف ساختمان را مجدد سنگ کاری کنید.
  • ترمیم سنگ کف ساختمان به منظور رفع خط و خش های موجود بر روی سنگ انجام می شود و پس از بازسازی سنگ ها شما سطحی صاف خواهید داشت.

 

همچنین ممکن است در اثر تردد زیاد و یا عدم مراقبت، سنگ ها شکسته شوند و شما شکستگی هایی را در گوشه و کنار سنگ ها مشاهده کنید. چاره کار چیست؟ در چنین مواقعی چه باید کرد؟

شما می توانید برای ترمیم سنگ کف با مرکز الهام ساب در تماس باشید.

ترمیم سنگ کف چگونه انجام می شود؟

با بهره گیری از خدمات کفسابی و سنگسابی یک لایه از سنگ ها سابیده می شوند و سپس با موادی پوشانیده می شوند و شما سطحی نو خواهید داشت. این مواد از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و اکثر تولید خارج از کشور می باشند.

 

همچنین برای ترمیم شکستگی های ایجاد شده بر روی سنگ کف، از رزین کامپوزیت استفاده می گردد و روی سطوح شکسته شده را با مواد کامپوزیتی می پوشانند.

تجسم کنید که انگشتان خود را لاک زده اید. حس تازگی و جلای ایجاد شده بر روی سنگ ها بسیار وصف ناشدنی است.

کفسابی

الهام ساب مجری خدمات کفسابی و سنگسابی

تیم الهام ساب متشکل از زبده ترین و خبره ترین نیروهای متخصص می باشد. برای اجرای خدمات کفسابی و سنگ سابی حتما باید از نیروهای با سابقه کمک بگیرید. علاوه بر خدمات کفسابی و سنگسابی، ترمیم سنگ کف، ترمیم شکستگی های ایجاد شده بر روی سطوح، نماشویی ساختمان ها و برج های مسکونی و تجاری، ساب زنی، نانو کردن سطوح و دیگر خدمات مربوط به کف ساختمان را انجام خواهیم داد. برای سفارش پروژه های کفسابی و سنگسابی فقط کافی است که با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

 الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید. علاوه بر کفسابی الهام ساب شما در هرکجای تهران و کرج که باشید ما   در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.