شستشوی نمای ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. امروزه تمامی خانه ها از بافت قدیمی خارج شده است و به شکل مدرن درآمده است. انواع برج ها، آپارتمان ها، آسمان خراش ها و دیگر ساختمان های چند طبقه جای خود را به دفاتر و خانه ی های ویلایی داده است.

برای زیبایی بیشتر نمای ساختمان خود می توانید هر چند وقت یک بار، به شستشویی نمای ساختمان بپردازید.

 

شستشوی نمای ساختمان 

 

برای رفع آلودگی و گرد غبار توصیه می کنیم که به شستشوی نمای ساختمان بپردازید. ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند بیشتر از ساختمان هایی که با سنگ نماکاری شده اند، در مجاورت گرد و غبار و آلودگی هستند.

همچنین بارش شدید باران و برف و به جای ماندن قطره های آب بر روی شیشه و ترکیب آن ها با گرد و غباری که در هوا وجود دارد، موجب می شود که ساختمان ظرافت اصلی نمای خود را از دست بدهد.

نمای ساختمان

الهام ساب آماده ی اجرای شستشوی نمای کلیه ساختمان ها می باشد

 

الهام ساب آماده ی اجرای کلیه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان ها می باشد. ما از بهترین مواد برای شست وشو استفاده می کتیم. نیروهای ما به کمک طناب هایی که راپل نامیده می شوند، به نظافت نمای ساختمان ها می پردازند.

 

 

نگران نباشید. ما هیچ نقطه ای را در حین شست وشو از قلم نمی اندازیم. تیم الهام ساب از مرغوب ترین مواد و متریال برای شستشوی نمای ساختمان ها استفاده می کند.

برآورد دستمزد شستشوی نمای ساختمان چگونه تعیین می شود؟

شما می توانید با کارشناسان مجموعه ی الهام ساب در تماس باشید تا با جزئیات دقیق، خدمتتان عرض شود که دستمزد کلی به چه میزان می باشد.

ولی در حالت کلی برآورد دقیق دستمزد به نوع نمای ساختمان، میزان و شدت آلودگی، تعداد طبقات ساختمان و میزان مساحتی که قرار است از آلودگی به طور کامل پاک گردد و همچنین نوع موادی که برای شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، ارتباط مستقیمی دارد.

دستمزد نمای شیشه ای بیشتر از نمای سنگ کاری شده است. همچنین نمای سیمانی نیز به دلیل مواد خاصی که برای شست و شو نیاز دارد، بیشتر از بقیه موارد می باشد.

شستشوی نمای ساختمان

الهام ساب در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد

 

الهام ساب با یک تیم ماهر و مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. کلیه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان ها به مطلوب ترین شکل ممکن و با نازل ترین قیمت انجام می شود. برای سفارش خدمات فقط کافی است که با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران  و کرج که باشید ما در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

نماشویی ساختمان