به دلیل رفت و آمد های زیادی که روی پله ها بیشتر از هر سنگی در معرض آلودگی، ضربه، سایش و کثیف شدن قرار دارد. یک سنگ هر چقدر هم خوب و مرغوب باشد با گذشت زمان کدر و مات می شود و آن جلای اولیه خود را از دست می دهد و یا ممکن است در اثر یک ضربه درز یا شکافی در آن ایجاد شود و ظاهری نامناسب به سنگ بدهد.  در چنین مواقعی لازم است روی آن عمل کفسابی و  ترمیم سنگ پله صورت بگیرد. کفسابی راه پله و سنگسابی پله یکی از خدمات ویژه ای است که شرکت صباساب به عنوان یک شرکت پیشتاز در این زمینه انجام می دهد.

برای آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد کفسابی راه پله پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کفسابی راه پله

سنگسابی پله چگونه انجام می شود؟

با استفاده از دستگاهی به نام ساب زن، سطوح چند میلی متر سابیده می گردد و سپس با استفاده از موادی خارجی، کف پله ها را برق می اندازند.گر سنگ های کف دچار شکستگی شده باشند و یا سوراخ هایی در داخل سنگ ها مشاهده شود، با استفاده از موادی به نام رزین کامپوزیت شکستگی ها و سوراخ ها را می پوشانند. به عبارتی ما در مرکز کفسابی و سنگسابی صبا ساب علاوه بر سنگسابی پله به تعمیر سنگ های کف نیز می پردازیم.

کار تمیز کردن سنگ های راه پله با ساب زن انجام می شود

لقمه هایی در زیر دستگاه ساب زن تعبیه شده است که کار سایش را به خوبی انجام می دهد. بعد از سنگسابی سطح را با مواد نانو می پوشانیم تا برق بیفتند و در برابر حرارت، رطوبت، آب خوردگی مقاوم شوند.

بسیاری از راه پله ها با تردد زیادی که بر روی آن ها انجام می شود، دچار از ریخت افتادگی می شوند وسنگ ها آن براقی اولیه را ندارند. برای جلا و جلوه ی بیشتر به سنگ از مواد نانو که با دستگاه نانوساب انجام می شود، استفاده می کنند.

مراحل کفسابی راه پله

عمل کفسابی راه پله در چند مرحله صورت می گیرد که در ادامه شرح خواهیم داد.

1- مرحله اول: در این مرحله ابتدا یک لایه نازک، توسط لقمه های دستگاه کفسابی از سنگ برداشته می شود تا جرم و کثیفی های سطحی از بین برود.

2- مرحله دوم: با توجه به نوع سنگ و نیاز آن (ناخنک، پستی یا بلندی دارد) توسط دستگاه ساب زن لایه های دیگر برداشته می شود تا به سطح صاف و یکدست برسد

3- مرحله سوم: توسط لقمه مخصوص دستگاه کفسابی، سنگ آنقدر ساب زده می شود تا حالتی درخشان و براق به خود بگیرد.

قیمت کفسابی راه پله

در محاسبه قیمت عواملی چون نوع سنگ به کار رفته، متراژ و دور یا نزدیک بودن محل انجام کار تاثیر گذار هستند. اما به صورت کلی می‌شود گفت کفسابی سنگ‌های موزاییک، سرامیک، صلصالی، تراورتن و دهبید قیمت پایین‌تری نسبت به سنگ‌های نوع گرانیت دارند. لازم به ذکر است مراحل انجام کار نیز در محاسبه کفسابی راه پله قیمت تاثیر به سزایی دارند. برای مثال اگر سنگ تجربه ساب خوردگی داشته باشد؛ مسلماً مراحل اولیه برای آن به کار نمی‌رود. از این رو که طبیعی است که قیمت ارزان‌تر محاسبه شود. با این حال نمیتوان قیمت دقیقی برای این کار ارائه کرد. یکی از مهمترین دلایل عدم ارائه قیمت نیز، نوسانات این بازار است. خدمات کفسابی نیز یکی از خدمات ساختمانی است که امروز مورد توجه قرار گرفته است. از سوی دیگر امروزه به منظور انجام اعمال دکوراسیون، دکوراتورها باید این خدمات را به صورت تخصصی انجام دهند.

چگونه می توانیم از میزان دستمزد دقیق کفسابی و سنگسابی پله ها مطلع گردیم؟

برآورد دقیق قیمت با نوع کاری که انجام می شود ارتباط مستقیمی دارد. در صورتی که بخواهید سطح راه پله ها را سنگسابی کنید و در کنار این کار به تعمیرات سنگ و نانو کردن سطوح نیز بپردازید، باید برای این دو خدمتی که انجام می شود دستمزد جداگانه ای را پرداخت نمایید. شما می توانید برای استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه ی صبا ساب در تماس باشید.

کفسابی پله

 مزایای کفسابی راه پله

سنگسابی پله ها برای زیباسازی فضای ساختمان از اهمیت ویژه ای برخورد دار می باشد. اگر ساختمان قدیمی و یا خانه ای قدیمی را خریداری نموده اید و قصد بازسازی دارید، احتمالا شاید برایتان مقرون به صرفه نباشد که سنگ های راه پله را به طور کامل تعویض کنید. زیرا این کار هزینه ی زیادی در بر دارد. شما می توانید با کفسابی پله به ارزان ترین شکل ممکن راه پله ها را بازسازی کنید.

 

  •  افزایش طول عمر سنگ
  •  ازبین رفتن تورفتگی و درزها
  •  ازبین رفتن پستی و بلندی‌ها
  •  نو جلوه دادن نمای داخلی ساختمان
  • جلوگیری از صرف هزینه و زمان زیاد تعویض کفپوش
  • پاکسازی سریع‌تر پس از ساب زنی.

تمیز کردن سنگ راه پله ها با کفسابی چگونه انجام می شود؟

تمیز کردن سنگ راه پله ها گاهی اوقات با شیوه های مرسوم اجرا نمی شود. شاید فکر کنید که هر چقدر از مایع شوینده ی قوی تر و پر قدرت تری استفاده کنید، سنگ ها به طور کامل تمیز می شوند. ولی باید بگوییم که برخی از لکه های سخت ممکن است با مواد شوینده های قدیمی نیز پاک نشود.  این بار می خواهیم به تمیزکردن سنگ های راه پله آن هم به شیوه ای نوین بپردازیم.

 

فرض کنیم که شما وارد یک ساختمان جدیدی شده اید و یا یک خانه ای خریداری نمودید که نیاز به بازسازی دارد. بیشتر اجزای ساختمان قابل بازسازی هستند، ولی اگر بخواهید سنگ های راه پله را تعویض کنید شاید هزینه بر باشد.

ما در تیم کفسابی صبا ساب برای اجرای کلیه خدمات ساختمانی گرد هم آمده ایم تا به مطلوب ترین شکل ممکن به تمیز کردن سنگ های راه پله به شیوه ای نوین بپردازیم.

برای این کار بهتر است که از شیوه ی کفسابی و سنگسابی بهره ببریم. با کفسابی چند میلی متر از سطح سنگ سابیده می شود و سطحی جدید خواهید داشت. بعد با موادی روی سطوح پوشانیده می شود.

کفسابی در رودهن

ترمیم سنگ پله به چه شکل انجام می شود؟

ترمیم سنگ پله یکی از عباراتی است که مورد جست و جوی زیادی در موتور جست و جوی گوگل بوده است و افراد دوست دارند بدانند که چگونه می توانند به ترمیم سنگ پله بپردازند. و در اکثر موارد نمی دانند که باید چه کاری را انجام بدهند تا روند کار به شکل کاملا درست و اصولی پیش برود.

اگر سنگ پله های محیط کار و یا محیط زندگی شما با آسیب هایی مواجه شده است که نیاز به تعمیرات را امری بسیار اساسی قلمداد می کنید، باید به شما بگوییم که مرجعی برای این کار وجود دارد که شما می توانید به آن اعتماد کنید.

دلایلی که باعث می شود ما به ترمیم سنگ پله و کفسابی راه پله بپردازیم

سنگ ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب هایی شوند که برای هر آسیبی، روش جداگانه ای وجود دارد که به منظور بر طرف کردن مشکل ما از آن بهره می بریم.

ممکن است سنگ های پله ها دچار از ریخت افتادگی شوند و با عبور و مرور زیاد دچار سایش شوند و طراوت سنگ مثل روزهای اول باشد. همچنین دیده ایم که خط و خش هایی بر روی سنگ ایجاد شده است که ظاهر بد شکلی را بر روی سنگ به وجود آورده است که بایستی ترمیم گردد.

اقدامات اصولی جهت ترمیم سنگ پله توسط تیم صبا ساب

برای ترمیم سنگ های شکسته ما از موادی به نام رزین کامپوزیت استفاده می کنیم. همچنین برای برق انداختن سنگ های راه پله با استفاده از دستگاه نانوساب، مواد نانو را بر روی سنگ های راه پله واکس می زنیم.

برای بر طرف کردن خط و خش ها به منظور ترمیم سنگ پله و تازه سازی سطح، از فرآیند سنگسابی بهره می بریم. دستگاهی به نام ساب زن وجود دارد که چند میلی متر از سطح سنگ را می سابد و سپس با موادی سطح جدید را پولیش می کنیم.

برای تعمیر سنگ پله و خدماتی چون: سنگسابی، کفسابی، درزگیری کاشی، پولیش سنگ، برق انداختن سنگ قبر، تعمیر سنگ و دیگر خدمات فقط کافی است که با کارشناسان مرکز کفسابی صبا ساب در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنید.

برق انداختن سنگ راه پله ساختمان چگونه انجام می شود؟

سنگ ساختمان را با دستگاهی به نام نانوساب و پوشاندن مواد نانو، برق می اندازیم. این کار جلوه ای تازه به سنگ می دهد. دیده اید که کف لابی برخی هتل ها و ساختمان های تجاری چقدر درخشان است و شما می توانید تصویر خود را در آن تماشا کنید؟

علت درخشندگی سطح به خاطر مواد نانو می باشد.

سنگ راه پله ساختمان که در معرض تردد های بسیار زیادی است باید حتما برق انداخته شود. البته ما این شیوه را برای ساختمان های قدیمی توصیه می کنیم.

شکستگی های سنگ راه پله ساختمان چگونه با کفسابی راه پله برطرف می شود؟

شما می توانید شکستگی ها را تعمیر نمایید. با موادی به نام رزین کامپوزیت می توان جای شکستگی های سنگ راه پله ساختمان را تعمیر نمود. این کار باید حتما توسط فردی با تجربه و ماهر صورت پذیرد. ما در تیم تخصصی صباساب با زبده ترین و ماهر ترین نیروها گرد هم آمدیم تا خدمات مربوط به کفسابی وسنگسابی ساختمان را به مطلوب ترین شکل ممکن و با پیشرفته ترین تجهیزات انجام دهیم.

کفسابی و سنگسابی روش هایی برای بر طرف کردن عیوب سنگ

کفسابی و سنگسابی به سابیده شدن کف و سنگ با دستگاه هایی مدرن و پیشرفته گفته می شود که این کار فواید بسیار زیادی دارد.

کفسابی و سنگسابی راه پله ساختمان و همچنین کف منازل و دیگر مکان ها موجب:

  • رفع هر گونه خط و خش می شود.
  • پستی ها و بلندی های ایجاد شده بر روی سطح را به طور کامل بر طرف می کند.
  • شکستگی ها و سوراخ های ریز را از بین می برد.
  • برای جلا و برق انداختن سنگ، سطح زیر سازی می شود.

سنگسابی پله به چه شکل انجام می شود؟

بیشتر راه پله های مکان های عمومی که تردد در چنین مکان هایی بسیار بالاست، دچار فرسودگی می شود. رنگ و لعاب اولیه سنگ از بین می رود و سنگ های کف راه پله ها کدر می شوند. از میان سنگ های مختلفی که برای پله ها کار می شود، سنگ گرانیت از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این سنگ از سنگ های دیگر بسیار مقاوم تر است و درجه سختی آن بسیار باباست. شما می توانید با سنگسابی پله سطحی عاری از هر گونه خط و خش داشته باشید.

تمیز کردن شوره و سفیدک سرامیک

در صورت داشتن هرگونه سوالی از جمله اینکه کفسابی چیست؟ و خدمات نماشویی به چه صورت است؟ میتوانید به مقاله های موجود در پیج مراجعه بفرمایید. ما پذیرای هرگونه نقد ، پیشنهاد و نظری از جانب شما عزیزا هستیم.

الهام ساب علاوه بر تمیز کردن سنگ ها به ترمیم سنگ های راه پله نیز می پردازد

در صورتی که سنگ سوراخ شود و یا دچار شکستگی شود ما با موادی به نام رزین کامپوزیت، سوراخ شدگی های عمیق و حفره ها را به طور کامل می پوشانیم. اگر گوشه و کنار سنگ ها شکسته شده باشد، ما به تعمیر آن ها خواهیم پرداخت. لکه های بسیار سخت با اجرای خدمات سنگسابی به طور کامل بر طرف می گردد.

کف سابی آبعلی