حتما شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که علاوه بر توجه به زیبایی و تمیزی نماشویی، به زیبایی و تمیزی نمای بیرونی هم اهمیت زیادی می دهید زیبایی و تمیزی نمای بیرونی ساختمان علاوه بر اینکه نمای ساختمان را زیبا نشان می دهد بلکه در زیبایی کوچه و محله هم تاثیر بسزایی دارد.

حال از یک ساختمان چند طبقه به سمت یک هتل، برج، پاساژ بزرگ یا مجتمع مسکونی حرکت کنیم تمیزی و درخشانی این ساختمان ها قطعا شهر را هم زیبا می کند.

پس نمیتوان ساده از آن گذشت ولی همانطور که می دانید تمیز کردن و شستشوی نماهای بیرونی این ساختمان ها کاری بسیار سخت و حتی ترسناک هم هست به همین دلیل بهتر است آن را به شرکت های کفسابی و نماشویی سپرد.

شرکت کفسابی و نماشویی الهام ساب با توجه به سابقه چندین ساله خود در زمینه کفسابی، سنگ سابی و نماشویی با بهره گیری از افرادی آموزش دیده و توانا قادر است در کمترین زمان ممکن با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد یک کار با کیفیت را به مشتریان خود تحویل دهد.

نماشویی ساختمان

نماشویی یا شستشوی نما به معنی زدودن آلودگی و کثیفی های موجود بر روی نمای ساختمان است.

 

نماشویی

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم نمای بیرونی ساختمان ها به مرور زمان به دلیل قرارگیری در معرض آلودگی های هوا، دود ماشین و کارخانجات و … تمیزی و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند و ظاهری کثیف و سیاه به خود می گیرند که همین مورد خود به تنهایی می تواند نمای شهر و محله را تحت تاثیر قرار دهد پس با عمل نماشویی می توان این آلودگی ها و جرم ها را از بین برد. در واقع نماشویی راهکاری بسیار موثر و ارزان برای نوسازی و زیباسازی دوباره ساختمان است.

قیمت نماشویی

هزینه نماشویی به عوامل مختلفی مانند ارتفاع ساختمان، میزان آلودگی موجود بر روی نمای بیرونی ساختمان، جنس و نوع سنگ مورد استفاده در نمای ساختمان، مدت زمان و شرایط انجام عملیات، نحوه انجام نماشویی (شستشو با طناب، شستشو با داربست یا با کمربند محافظ)، میزان سختی کار (شستشوی ساختمان چند طبقه فرق دارد با شستشوی یک برج) و … بستگی دارد و بر اساس همین عوامل قیمت در نظر گرفته می شود.

 

نماشویی ساختمان

 

کارشناسان و متخصصان نماشویی شرکت الهام ساب، بعد از مراجعه به محل مورد نظر و بررسی‌های دقیق قیمت نهایی عملیات نماشویی ساختمان را با توجه به فاکتورهای گفته شده و به صورت کاملاً رایگان تخمین زده و به شما اعلام می‌کنند.

 شرکت کفسابی الهام ساب با بهره گیری از افرادی کاربلد و ماهر، همچنین با توجه به سابقه چند سال فعالیت خود در این زمینه با تمام قوای خود آماده است که بتواند بهترین خدمات کفسابی را به شهروندان عزیز تهرانی ارائه دهد.

این شرکت دارای شاخه های بسیاری در تهران می باشد از جمله شرکت مدرنساب که بعد از گذشت یک دهه فعالیت مستمر و مداوم در زمینه کفسابی و نماشویی ساختمان، اینک خود را با افتخار کامل، به تمامی نقاط کشور معرفی می کند.