کفسابی سرامیک و مزایای آن

همانطور که می دانید تمیز کردن و نظافت ساختمان بدون تمیز کردن سطوح آن مانند سرامیک، کف، کف پوش، موزاییک و … بی معنا است. اگر سطح مورد نظر دارای گرد و خاک یا کثیفی باشد به راحتی می توان با استفاده از شوینده های مختلف در بازار آن را تمیز کرد اما اگر سطح سرامیک یا موزاییک مورد نظر دارای شکستگی، سوراخ،  پستی و بلندی باشد یا اینکه حالتی مات و کدر به خود بگیرد در این مواقع بهترین راهکار کفسابی می باشد.

کفسابی سرامیک و موازییک یکی از اصولی ترین و مناسب ترین روش برای برق انداختن، صاف و یکدست کردن سرامیک و موازییک در منازل مسکونی،هتل،تجاری، مدارس، ادارات، مراکز تفریحی و زیارتی و … است. که شرکت الهام ساب با بهره گیری از افرادی مجرب و کار آزموده، دستگاه های ساب زنی و کفسابی مجهز و مدرن قادر است بهترین خدمات را به همشهریان عزیز تهرانی ارائه دهد.

کفسابی سرامیک

انواع دستگاه کفسابی سرامیک

در حالت کلی دستگاه های مورد استفاده برای کفسابی سرامیک و کاشی در سه دسته قرار دارند که به شرح زیر می باشد.

  • سنگ ساب دستی

  •  این دستگاه کوچک و قابل حمل برای مکان‌هایی که برق ندارند و یا کوچک هستند به‌کار می‌رود؛ برای مثال درزها و گوشه‌های دیوارها یا سرویس‌های بهداشتی.

  • دستگاه کفسابی سرامیک تک فاز

    این دستگاه با برق تک فاز کار می کند و در مقایسه با سنگ سابی دستی قدرت بیشتری دارد. این دستگاه که یکی از مناسب ترین دستگاه های کفسابی برای محیط های مسکونی، تجاری و …. است با وصل شدن به برق خانگی کار می کند و همراه با آب یا بدون آب قادر است که سطوح مختلف سرامیک، موزاییک، کاشی و … را  ساب بزند و حالتی صاف و یکدست به آن ببخشد.

  • دستگاه کفسابی سرامیک سه فاز

    این دستگاه همانطور که از نامش مشخص است از برق سه فاز استفاده می کند و یکی از قدرتمندترین دستگاه ها، برای کاشی محسوب می شود و کفسابی با این دستگاه نه تنها از کاشی محافظت می کند بلکه با انجام چند مرحله ساب زنی حالتی صاف و یکدست به آن می بخشد به طوری که به راحتی بتوانید عکس خود را در آن مشاهده کنید.

 

کف سابی سرامیک

قیمت کفسابی سرامیک بر اساس عوامل مختلفی در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال میزان متراژ محیط، نوع سرامیک، میزان کثیفی یا سختی کار در صاف و یکدست کردن سرامیک می باشد. اما در کل به صورت متر مربع محاسبه می شود.

برای اطلاع از قیمت ها، می توانید با شرکت الهام ساب تماس بگیرید تا کارشناس مورد نظر به محل اعزام شود و با انجام بررسی های لازم قیمت دقیق را به شما اعلام کند.

یکی از مزیت های خوب شرکت الهام ساب این است که از این بابت هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی کند.

جمع بندی

اگر سرامیک یا سطوح مختلف مکانی که در آن هستید نیاز به کفسابی دارد پیشنهاد می کنیم با شرکت الهام ساب تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر این شرکت استفاده کنید. شرکت الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.