کفسابی گرانیت:سنگ گرانیت جزء سنگ های آذرین می باشد.که از کانی های میکا، فلدسپار،کوارتزو آمفیبول تشکیل شده است.این سنگ به دلیل مقاومت بالا و دوام زیادی که دارد.برای راه پله، روکابینیتی، سنگ فرش های کوچه، خیابان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر استحکام زیاد در رنگ های قرمز، سیاه، قهوه ای، شکلاتی، صورتی، آبی و سبز یافت می شودکه می تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که می خواهند بر اساس دکوراسیون خود آن را انتخاب کنند.

کفسابی گرانیت

سنگ گرانیت بهترین گزینه برای پله های ساختمان است، زیرا راه پله ها به دلیل رفت و آمد زیاد ساییده و آلوده می شوند، بنابراین باید از سنگی مانند گرانیت برای آنها استفاده نمود؛ زیرا بسیار مقاوم و با دوام هستند.

کفسابی گرانیت

همانطور که می دانید هر چقدر یک سنگ مقاوم باشد و از استحکام زیادی برخوردار باشدبا گذشت زمان ساییده و آلوده می شود و آن شفافیت و ظاهر اولیه خود را از دست می دهد یا اینکه ممکن است.

بر اثر گذاشتن اجسام سنگین بر روی آن دچار شکستگی شود. در چنین مواقعی بهترین راهکار کفسابی می باشد. کفسابی گرانیت که به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط شرکت الهام ساب،صورت می گیرد.

کفسابی الهام ساب

 

این شرکت با استفاده ازلقمه های مختلف دستگاه، با برداشتن لایه نازکی از سنگ، بدون اینکه به کانی سنگ آسیب برسد می تواند آن شفافیت زیبایی اولیه را به سنگ برگرداند.

هزینه کفسابی سنگ گرانیت

همانطور که در مقالات قبلی در مورد هزینه کفسابی بحث کردیم هزینه کف سابی گرانیت هم به عوامل مختلفی مانند نوع سنگ گرانیت،سختی کار ساییدن، میزان شکستگی، یا پستی و بلندی سنگ، میزان آلودگی سنگ و متراژ محیط بستگی دارد.

و از طرفی دیگر به دلیل حساس بودن و سخت بودن سنگ گرانیت،عملیات کفسابی در چند مرحله اضافی انجام می شود.که همین امر می تواند هزینه را نسبت به سایر کفپوش ها، افزایش دهد.

اما در هر صورت، برای اطلاع دقیق از هزینه کفسابی سنگ گرانیت می توانیدبا شرکت تماس بگیرید.با کارشناس مورد نظر به محل اعزام شود.و پس از بررسی های لازم، هزینه دقیق را به شما اطلاع دهد.ناگفته نماندکه شرکت الهام ساب بابت فرستادن نیرو به محل مبلغی دریافت نخواهد کرد.

 

آیا لازم است کفسابی گرانیت را انجام دهیم؟

شاید با خود بگویید که گرانیت سنگ سختی است و مقاومت بالایی داردپس نیازی به کفسابی ندارد.یا به دلیل گران تر بودن هزینه کفسابی نسبت به سایر سنگ ها، مدام کار را به تاخیر بیاندازید.

اما این کار کاملا اشتباه است.زیرا اگر جرم و آلودگی مدت زیادی در منافذ باقی باندبه داخل آن نفوذ می کند.باعث عمیق تر شدن شکاف های ریز سنگ می شود.و از عمر آن کم می کند.و سنگ همیشه مات و کدر باقی می ماند.

هزینه کفسابی سنگ گرانیت

 

شرکت الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید.مادر شعب مختلف کفسابی در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.