کفسابی در بومهن

ابتدا به شرح مکان کاری که در آن جا به شما هم وطنان خدمات می‌دهیم بپردازیم. کفسابی در بومهن واقع در بومهن است یکی از شهرهای شهرستان پردیس در نزدیکی تهران که دارای جمعیتی قابل توجه و ساخت و ساز های زیاد در این منطقه هستیم.

نیاز به کفسابی در بومهن باعث شد که این شغل و خدمت بپردازیم و خدماتی را به مردم این منطقه و حتی سایر نقاط ارائه و عرضه کنیم.

 

در مورد خدماتی که انجام می‌دهیم می‌توانید با شماره های ما تماس بگیرید و خود به صورت حضوری اقدام به تماشای کارها و فعالیت های کفسابی در بومهن نمایید و از کیفیت و صحت کار اطمینان حاصل نمایید زیرا کار کفسابی باید با کیفیت هر چه تمام و به بهترین نحو انجام شود

تا نتیجه مورد نظر حاصل شود که ما در کفسابی بومهن توانسته ایم در پناه خدا و یاری نیروهای زبده و با تجربه رضایت مشتریان عزیزمان را جلب نماییم و فعالیت های بیشتری در خصوص کفسابی و ساب زنی ارائه دهیم.

کف سابی

ویژگی های کفسابی

کفسابی در بومهن دارای قابلیت های خاصی است و با توجه به نوع کار و خدمتی که ما انجام می‌دهیم می‌توانیم بگوییم که جزو دشوار ترین کارها به شمار می‌آید.

کفسابی بتن و سیمان نیاز به تبحر خاصی دارد و باید با دستگاه انجام شود زیرا بدون داشتن ابزار نمی‌توان کاری انجام داد.

مخصوصا در رابطه با بتن اگر شما هم بخواهید سختی این کار را بررسی کنید می‌توانید امتحان کنید و اقدام به برداشتن مقداری بتن و یا سیمان از روی زمین نمایید. می‌توانید بفهمید که چه قدر ممکن است سخت باشد و با هیچ وسیله ایی انجام نخواهد پذیرفت.

 

ما با دستگاه های خاصی این کار را انجام می‌دهیم دستگاه هایی که دارای لقمه های بسیار محکم و سختی هستند که می‌توانند بتن را از جای بکنند.

در مورد سنگ ها هم باید بگوییم که با استفاده از انواع پولیش و کفسابی اقدام به پولیش سنگ می‌کنیم تا جایی که جای هیچ گونه لک و کثیفی  و جرمی رو آن ها باقی نماند و بعد اقدام به کفسابی خواهیم کرد این کار باعث جلا دادن به سنگ شما خواهد شد.

 

در مورد موزاییک ها هم باید بگوویم که به نوع موزاییک آج دار و موزاییک های دیگری از نوع بدون آج تقسیم خواهند شد و ما باید تشخیص دهیم که موزاییک شما از کدام نوع است

زیرا موزاییک های آج دار چاره ای جز برس کشیدن ندارند و نمی‌توان مانند دیگر سنگ ها آن را ساب زد اما کفسابی موزاییک های بدون آج فرق دارند و به راحتی می‌تواند آن ها را ساب زد و صاف نمود و هر گونه لک حاوی روغن ماشین یا لکه جوشکاری و یا هر لک دیگری را از روی ان ها پا ک نمود.

کفسابی در سرامیک های منزل هم برعهده کفسابی بومهن است. ما با استفاده از دستگاه هایی بزرگ اقدام به کفسابی سرامیک های خانه شما خواهیم کرد و حتی سرامیک هایی که شکسته و خراب شده اند را دوباره بازسازی خواهیم کرد و دیگر در این شرایط گرانی نیازی به خرید سنگ سرامیک جدید نخواهید داشت.

ترمیم سنگ راه پله

 

کفسابی و لاشه سنگ ها

لاشه سنگ به سنگ هایی گفته خواهد شد که در کارخانه سنگ بری دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و غیرقابل استفاده هستند.

اما در اقدامی این لاشه سنگ ها مجددا در سنگفرش ها و کف حیاط ها می‌توان استفاده کرد و این کار را با ریختن سیمان و قرار دادن تک تک لاشه سنگ ها در سیمان به وجود می‌آورند که البته برخلاف تصور ظاهری بسیار زیبا دارند.

 

منتها سنگ سابی و کفسابی در لاشه سنگ ها می‌تواند کار سختی باشد ولی با کفسابی در بومهن امکان پذیر است. تک تک این سنگ ها باید از لحاظ هماهنگی بررسی شوند و هم سطح و هم تراز با مابقی سنگ ها باشند.

ما این کار را با دستگاه های مخصوص کارمان انجام خواهیم داد و اقدام به صاف کردن این سنگ ها و سنگ سابی آنها خواهیم کرد. کفسابی در لاشه سنگ ها بسیار زمان بر است زیرا کار بیشتری باید روی سنگ ها انجام شود و معمولا سنگها از نوع محکم هستند و البته این کار بستگی به سنگ ساب هم دارد که چه مقدار تبحر و تجربه در این زمینه داشته باشد.