روش های انجام کفسابی سیمان

کفسابی سیمان می تواند ظاهر مطلوبی را به محیط بدهد. کفسابی در مراحل مختلف و با استفاده از روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. آشنایی با انواع روشهای انجام کفسابی موجب می‎شود تا شما بتوانید به راحتی پستی و بلندیهای سطوح را از بین ببرید.

 در انجام کفسابی بتن معمولاً از دستگاههای پیشرفته و مدرن استفاده می‎کنند. این دستگاه ها دارای کارایی و کاربرد بسیار زیادی بوده و لقمه سنگ بر روی این دستگاه ها قابلیت نصب دارد و سطوح را به راحتی از هرگونه ترک و آلودگی پاک میکند. 


به طور کلی چهار روش برای کفسابی وجود دارد. این روش ها شامل بلورسازی، سنگ سابی با استفاده از دستگاههای ساب‎زنی الماس، پوشش‎های موم ها و ترکیبات پرداخت می‌باشد. پس از اتمام کار در ساختمانهای نوساز، کفسابی بتن با بهترین کیفیت انجام می شود.

کفسابی

 کفسابی سیمان در پارکینگ

معمولاً در مکان های پر رفت و آمد و پارکینگ ها که رفت و آمد بر روی سیمان زیاد می باشد، ترکها جرم می گیرند. در نهایت ظاهر آن ها سیاه می شوند. این سطوح با استفاده از مواد شوینده پاک نمی‎شوند. 

در نتیجه یکی از کارآمدترین و رایج‌ترین روش تمیز کردن و از بین بردن ترک ها، کفسابی بتن می‎باشد. دستگاه های مخصوص می‎توانند لایه روی سیمان را بسابند. در نتیجه تمامی درز ها و ترک های آن صیقل داده می‌شود تا سطح کاملا سفید شود.  پس از سفید شدن سطوح تا چندین سال سیاه نخواهند شد.

 این موضوع برای افرادی که دارای پارکینگ های سیمانی هستند، بسیار حائز اهمیت می باشد. پارکینگ ها همیشه در معرض دید قرار دارند و به دلیل وجود ماشین ها زود کدر و کثیف خواهند شد. در نهایت شما با استفاده از یک ساب مناسب می توانید هزینه شستشو را به راحتی کاهش دهید و تا سال های متوالی کف پارکینگ خود را نو و تمیز نگه دارید.

کفسابی سیمان

قیمت بهترین و ارزانترین کفسابی سیمان و بتن

کفسابی بتن را با بهترین و ارزانترین قیمت از این گروه ساختمانی بخواهید. انجام کفسابی سیمان و بتن را با استفاده از بهترین دستگاهها و تجربه ماهرترین افراد انجام می دهیم.  خدمات کفسابی با بهترین کیفیت انجام می شود

. این مجموعه از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شده است. کفسابی بتن یکی از موارد ساختمانی می‌باشد که افراد زیادی اطلاعات چندانی در رابطه با آن ندارند؛ هم چنین ابهاماتی در خصوص قیمت بهترین کفسابی وجود دارد.  برای تعیین قیمت کفسابی باید به سطح مورد نظر توجه داشت.

 در واقع نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای کفسابی در نظر گرفت. چرا که تیم‌های حرفه‌ای بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که دارای قیمت های متفاوتی هستند.  البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر چه بهتر متراژ مورد نظر بالاتر باشد، میزان تخفیف و کاهش قیمت کفسابی بتن بیشتر می‌شود. 

کفسابی سیمان و بتن چگونه محاسبه می‎شود؟

هزینه کفسابی سیمان و بتن بر اساس فاکتورها و عوامل مختلفی تعیین می شود. برای انجام خدمات کفسابی ابتدا باید مشخص شود که قیمت آن چگونه می‎باشد؛ چرا که بسیاری از متقاضیان به دنبال دریافت خدمات با قیمتی مناسب هستند.

 قیمت کفسابی به عوامل زیادی بستگی دارد که از مهمترین آن، نوع کفپوش می باشد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که  میزان کثیفی می‌تواند در قیمت نهایی این خدمات تاثیرگذار باشد.

 هرچه سطح کثیف تر باشد، در نهایت و به مراتب برای انجام خدمات زمان بیشتری مورد نیاز است و قیمت آن متفاوت می‌شود. نوع دستگاهی که برای انجام خدمات کفسابی مورد استفاده قرار می گیرد، می‎تواند در قیمت نهایی آن موثر واقع شود. معمولاً برای انجام این کار از دستگاه های با کیفیت خارجی استفاده می کنند. انجام خدمات کفسابی نیاز به تخصص و تجربه زیاد دارد. بنابراین نمی‌توان انجام این کار را  به هر شخصی سپرد؛ چرا که هرگونه خطا موجب خسارت‌های احتمالی می‌شود. 

سطوح بتنی از جمله سطوح هایی می باشد که نیازمند کفسابی هستند. شما به منظور یک دست شدن سطوح بتنی در سوله ها، کارخانه ها و سالن ها میتوانید از کفسابی استفاده کنید. میزان پستی بلندی، متراژ کار و همچنین میزان جرم روی قیمت نهایی آن را تعیین می‌کند.

کفسابی سیمان و بتن

کفسابی سیمان چه کاربردی دارد

کفسابی بتن دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. زمانی که سطح کاملا ناهموار است و یا جرم زیادی بر روی آن وجود دارد بهتر است شما اقدام به انجام این کار نمایید.  استفاده از این روش می تواند موجب هموار شدن تمامی سطوح سیمانی شود.  اگر  سطوح سیمانی سیاه رنگ و کدر شده اند و یا درز ها و شکاف های موجود بر روی سطح آن زیاد شده،  کفسابی بتن می‌تواند جلوه‌ای زیبا و تمیز را به ظاهر سطوح بدهد. 

 یکی از مهمترین کاربردهای کفسابی آن است که معمولاً از این خدمات در کارخانه ها استفاده می کنند؛ چراکه برآمدگی های بتن و یا سیمان می تواند موجب آسیب به لاستیک و دستگاه های کارخانه شود. 

 کفسابی بتن یکی از روش‌های نظافت آسان با ماندگاری بالا می باشد. انجام عملیات کفسابی در کشور ما تازگی داشته و مدت زمان زیادی از انجام این خدمات نمی گذرد. زمانی که شما قصد پارکت کردن سطح کف منزل خود و یا محل کارتان را دارید و این سطوح، بتنی می باشد، نیاز به انجام این عملیات دارید.

 با انجام عملیات کفسابی سطوح بتن یکدست و هموار می‎شود. در نهایت برای پارکت کردن و سرامیک کردن آماده خواهد شد. شما با کمترین صرف وقت و هزینه می توانید سطوح را برای چیدمان پارکت و سرامیک آماده نمایید و از آن لذت ببرید.

کفسابی بتن وسیمان