خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 به چه صورتی است؟


اولین بخشی که در داخل هر ساختمان به چشم می خورد کف  ساختمان است. سنگ کف ساختمان به مرور زمان تغییر رنگ می دهد و جلوه ی بدی را برای ساختمان ایجاد می کند. یکی از راه کار هایی که برای حل این مشکل وجود دارد استفاده از دستگاه کفسابی برای کف ساختمان است. در این متن می خواهیم در مورد کفسابی چیست و خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 به چه شکلی است صحبت کنیم با ما همراه باشید.

کفسابی الهام ساب

معرفی دستگاه کفسابی

به صورت معمول بیشتر کف ساختمان ها سنگ فرش می شود. در بعضی از اوقات پس از انجام کار سنگ ها حالتی نامناسب از نظر پستی و بلندی و یا از نظر کیفیت و زنگ با یکدیگر دارند. در پایان کار با هزینه های بالایی که پرداخت شده کار مورد پسند نمی باشد. برای حل این مشکل امروزه از خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 استفاده می شود. فرد متخصص با استفاده از دستگاه کفسابی سطح سنگ فرش ها را یک اندازه می نماید. با توجه به نوع سنگ ها استفاده از دستگاه های کفسابی نیز متفاوت است. دستگاه های کفسابی به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند. یک: دستگاه کفسابی با موتور تک فاز دو: دستگاه کفسابی با موتور سه فاز . 

دستگاه کفسابی

مزایای خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000

اولین مزیت خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 از بین بردن تمامی پستی ها و بلندی های سنگ کف ساختمان است تا سطحی یکدست و صاف ایجاد کند. دومین مزیت خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 براق و درخشان نمودن سنگ کف ساختمان است و باعث جذابیت و زیبایی بیشتر ساختمان می شود.

 سومین مزیت استفاده از این دستگاه از بین بردن تمامی شکافی ها و جرم های و خط و خش هایی است که به مرور زمان ایجاد شده است. چهارمین مزیت استفاده از این دستگاه بیشتر نمودن عمر سنگ فرش ساختمان است به این صورت که این دستگاه با پر کردن ترک ها و درز های میان سنگ ها از نفوذ آب و آلودگی جلوگیری می نمایند.

 کفسابی کف ساختمان

یکی از بخش هایی که از هر ساختمان توجه بیننده را به خود جلب می نماید سنگ فرش کف ساختمان است. امروزه به دلیل وجود پیشرفت های بسیار مشکل زشت دیده شدن و ایرادات سنگ کف ساختمان به راحتی در کمترین زمان ممکن رفع می شود. راهکار این مشکل خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 برای کف ساختمان است.

  کفسابی انواع بسیاری دارد و همچنین با دستگاه های متفاوتی هم انجام می شود . در کار کفسابی به صورت معمول هر سنگ را 8 بار با دستگاه سنگ ساب کف می سابند تا سنگ به همان درخشانی و براقی اولیه ی خودش برگردد. با انجام کار کفسابی سنگ فرش ساختمان طول عمر سنگ ها را نیز بیشتر می شود.

دستگاه کفسابی به چند قسمت تقسیم می شود؟

در این قسمت می خواهیم بخش های مختلف دستگاه کفسابی 2000 را برای شما نام برده و هر کدام را به صورت کامل توضیح دهیم. دستگاه کفسابی به صورت کلی به سه قسمت تقسیم می شود. سه قسمت اصلی دستگاه کفسابی عبارت است از :
1-دستگاه ساب held-hand یا دستی
2- دستگاه walk- behind
3- دستگاه Ride – on

1-دستگاه held-hand:

این دستگاه به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد. نسبت به سایر دستگاه ها ظاهری کوچک تر دارد و برای فضا های با وسعت کم عملکرد خوبی دارد . برای بر طرف نمودن ناهمواری هایی که بر رویی سنگ فرش وجود دارد استفاده می شود. اندازه کوچک این دستگاه به فرد متخصص کفسابی قدرت مانور بیشتری می دهد تا به تمامی نقاطی که دسترسی به آن ها سخت و دشوار است را به راحتی کفسابی نماید. اندازه ی این دستگاه متفاوت است معمولا بین 10 تا 12 سانتیمتر یا 17 تا 22 سانتیمتر در بازار وجود دارد.

 2- دستگاه walk- behind :

این دستگاه رایج ترین نوع در میان دستگاه کفسابی است. طراحی این دستگاه به گونه است که برای فضا های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد و برای فضا های کوچک کارایی لازم را ندارد. با استفاده از این دستگاه فرد متخصص به راحتی با سرعت بالا سنگ فرش ساختمان شما را از تمامی خط و خش ها و آلودگی ها و … پاک می نماید . این دستگاه در ساختمان های تجاری و مسکونی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند هم  از برق تک فاز و هم برق سه فاز استفاده نماید.

3- دستگاه Ride – on :

این دستگاه ها معمولا در ساختمان های تجاری و فروشگاه های بزرگ دیده می شود. این دستگاه ها به شکل خودرو هستند و فردی بر روی این دستگاه نشسته و به وسیله ی فرمان آن را کنترل می نماید. این دستگاه برای لایه برداری سطح فروشگاه ها و مراکز تجاری و نمایشگاه ها و … استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه سطح مکان مورد نظر صیقلی و صاف می شود. عملیات کفسابی با این دستگاه بر روی سطحی با قطر 1.5 متر انجام می شود . برای مراکز بزرگ و محیط هایی که مساحت بسیاری دارند از دستگاه کفسابی بزرگ استفاده می شود تا سرعت کار بالا تر رود. از این دستگاه برای شست و شو و پاک کردن لکه های سطحی نیز استفاده می شود.

تمیزکردن کاشی و سرامیک

انواع دستگاه های کفسابی

خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 چندین نوع دارند که بسته به نوع کاربری که دارند و اندازه ی آن ها به دو نوع برق تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. در این متن دستگاه های تک فاز و سه فاز و دستی و قیمت های آنها و نحوه ی اجاره آنها صحبت خواهیم کرد.

قیمت دستگاه کفسابی تک فاز

 دستگاه کفسابی تک فاز در مکان هایی کارایی دارد که برق سه فاز وجود ندارد. دستگاه کفسابی تک فاز معمولا وزنی حدود 70 کیلوگرم دارد و نسبت به دستگاه های کفسابی دارای وزنی متوسط است. از این دستگاه برای محیط هایی که جرم و آلودگی کمی دارند استفاده می شود.

 این دستگاه از دستگاه سه فاز قیمت پایین تری دارد و سرعت کاری که انجام می دهد نیز در حد دستگاه کفسابی سه فاز نمی باشد. برای این که دستگاه کفسابی تک فاز به سرعت دستگاه کفسابی سه فاز برسد نیاز است که هر ساب دو بار انجام شود. این دستگاه به نسبت دستگاه سه فاز سرعت پایین تری دارد و دارای 3 اسب بخار قدرت است.

دستگاه کفسابی تک فاز 

دو مدل وجود دارد که هر دو جنس ایرانی است و کیفیت خوبی دارند. دستگاه کفسابی تک فاز دو نوع گشتاور دارد یک گشتاور متوسط و دومی گشتاور بالا.  قیمت دستگاه کفسابی تک فاز با توجه به شرایط بازار ایران متفاوت است. کاربرد این دستگاه بیشتر است چرا که همه ی ساختمان ها برق سه فاز ندارند. برخی ویژگی های دستگاه کفساب تک فاز عبارت اند از: قدرت موتور 3 اسب بخار –مخزن 30 لیتری دارد –می توان به دو صورت خشک و با آب از آن استفاده نمود –دارای لاستیک کنار صفحه ای بهت جلوگیری از پاشیدن آب –موتور تک فاز موتوژن تبریز .

 

خرید و فروش دستگاه کفسابی

قیمت دستگاه کفسابی سه فاز

دسته ی دوم از دستگاه کفسابی 2000 دستگاه های کفسابی سه فاز هستند. این دستگاه  سرعت و کارایی بالاتری نسبت به دستگاه کفسابی تک فاز دارند. دستگاه کفسابی سه فاز در دو نوع 7.5 اسب بخار و 10 اسب بخار تولید می شوند که دستگاه 10 اسب بخار کمی سنگینتر از 7.5 اسب بخار است جابه جایی آن سخت است. 

دستگاه کفسابی سه فاز نیز مانند تک فاز در دو مدل ایرانی تولید شده و هر دو مدل این دستگاهه کیفیت خوبی دارند. قیمت دستگاه کفسابی سه فاز از تک فاز بالاتر است. دلیل قیمت بالاتر این دستگاه وجود موتور سه فاز آن است که دستگاه را بسیار قدرتمند و کارآمد کرده است. اگر در ساختمان برق سه فاز باشد بهترین دستگاه کفسابی برای سنگ کف دستگاه کفسابی سه فاز است. ساختمان هایی که آسانسور دارند دارای برق سه فاز هستند.

 ویژگی های دستگاه کفسابی سه فاز عبارت اند از: دارای لاستیک کنار صفحه ای جهت جلوگیری از پاشیدن آب –قدرت موتور 7.5 و 10 اسب بخار –مخزن 30 لیتری و 40 لیتری –به دو صورت خشک و با آب قابل استفاده است –موتور سه فاز در برند های مختلف .

 دستگاه کفسابی سه فاز 
قیمت دستگاه کفسابی دستی

دسته ی سوم از خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 دستگاه های کفسابی دستی هستند. دستگاه های کفسابی دستی کوچک ترین دستگاه کفسابی است و شکلی شبیه به دریل دارند و پد ها و لقمه سنگ های کوچکی بر روی آن قرار دارد. 

از دستگاه کفسابی دستی برای قسمت های استفاده می شود که نمی توان از دستگاه های سه فاز یا تک فاز استفاده نمود. قسمت هایی چون : گوشه دیوار ها و بخش های دست گیر و … . قیمت دستگاه کفسابی دستی نسبت به دستگاه کفسابی تک فاز و دستگاه کفسابی سه فاز کمتر است. اما وجود این دستگاه برای همه ی کفساب ها ضروری است. همان طور که گفتیم در ساختمان بخش هایی وجود دارد که از دستگاه های سه فاز و تک فاز برای آن بخش ها نمی توان استفاده نمود.

اجاره دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز و دستی

در این بخش می خواهیم خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 به چه صورتی است را برای شما شرح بدهیم. شما می توانید برای انجام کار های کفسابی به مجموعه هایی که دستگاه های کفسابی را اجاره می دهند مراجعه کرده و از دستگاه آن مجموعه ها برای کفسابی استفاده کنید. یکی از بهترین روش ها برای کسانی که نمی توانند هزینه خرید دستگاه های کفسابی را بپردازند این روش است.

 برای اجاره ی دستگاه های کفسابی به دو نکته توجه داشته باشید. یک از نوع جنس سنگ کف ساختمان اطمینان حاصل کنید تا دستگاه متناسب با ان را انتخاب کرده و تحویل بگیرید. دومین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که معمولا مجموعه هایی که دستگاه های کفسابی را به صورت روزانه اجاره می دهند. در زمان اجاره دستگاه های کفسابی به این مورد توجه داشته باشید که قیمت اجاره دستگاه های کفسابی سه فاز از دستگاه های کفسابی تک فاز بیشتر است.

سخن پایانی

دنیای امروزه به سرعت رو به پیشرفت است. در گذشته اگر سنگ کف ساختمان شما در دراز مدت آسیب می دید شما باید هزینه ی بسیاری را پرداخت می کردید تا آن سنگ ها را تعویض کنید. اما امروزه به لطف پیشرفت های متفاوت این مشکل به راحتی با کمترین هزینه رفع شده است. خرید فروش و اجاره دستگاه کفسابی 2000 راه حلی است که امروزه برای سنگ فرش ساختمان استفاده می شود.

 افراد متخصص با استفاده از دستگاه های کفسابی سنگ کف ساختمان را می سابند تا تمام آلودگی ها و خط و خش ها و درزها و شکستگی ها را را از بین برده و ظاهری شفاف و درخشان را به سنگ فرش ساختمان برگردانند. دستگاه های کفسابی انواع و کاربرد های بسیاری دارند. بسته به نوع کاری که باید انجام شود دستگاه مخصوص آن کار را استفاده می نمایند. دستگاه های کفسابی به سه بخش اصلی تقسیم می شوند.

توضیحات پایانی

دسته ی اول دستگاه کفسابی تک فاز و دسته ی دوم دستگاه  کفسابی سه فاز و دسته ی سوم دستگاه های کفسابی دستی است. دستگاه های کفسابی تک فاز به دلیل این که با برق منازل کار می کنند کاربرد بیشتری را در کفسابی دارند. اما این دستگاه برای آلودگی ها و درز های کوچک کارایی دارد و برای سنگ فرش هایی که آسیب های فراوانی دیده اند کارایی ندارد.

 برای سنگ فرش هایی که آسیب فراوانی دیده اند و ساختمان دارای برق سه فاز است باید از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده کرد. دستگاه های کفسابی دستی نیز برای محیط های استفاده می شود که از دستگاه های کفسابی دیگر نمی توان استفاده کرده. مثلا: راه پله ها و گوشه های دیوار و … . قیمت دستگاه ها را با توجه به شرایط بازار نمی توان دقیق بیان نمود. اما دستگاه کفسابی دستی از دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز قیمت کمتری دارد و دستگاه کفسابی تک فاز از سه فاز قیمت کمتری دارد.

کفسابی و سنگسابی هتل