بسیاری از افراد برای انجام خدمات کفسابی و سنگسابی کف به هزینه ی آن توجه ویژه ای دارند. اساسا برای افراد مهم است که قرار است چقدر هزینه کنند و چه بودجه ای را برای کفسابی کنار بگذارند. قیمت کفسابی به این شکل نیست که ما بخواهیم به صورت رندوماتیک قیمت دقیقی را به مشتریان اعلام نماییم. عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشد که ما آن ها را با جزئیات کامل بررسی خواهیم نمود. همچنین درباره کفسابی ارزان و سنگسابی ارزان در الهام ساب توضیح خواهیم داد که الهام ساب چطور توانسته بدون کاهش کیفیت، قیمت ها را کاهشدهد.  پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی

 • منطقه‌ی جغرافیایی
 • میزان قدیمی بودن ویا جدید بودن سطح
 • نوع پوشش کف و سطح
 • میزان تجربه‌ی کفساب کار و سنگساب کار
 • استفاده از برخی خدمات و آپشن های اضافی در صورت لزوم
 • میزان خرابی و آسیب دیدگی سطح تاثیر بسزایی در هزینه کفسابی دارد

عواملی که ما در بالا ذکر نمودیم در تعیین هزینه کفسابی به دقیق ترین شکل ممکن تاثیر گذار می باشد.

برخی سطوح خصوصا سطوح سنگ کاری شده، به علت تردد بیش از حد دچار ساییدگی و آسیب دیدگی می شوند. بر روی آن ها خط وخش هایی ایجاد می شود وطراوت و تازگی خود را به مرور زمان از دست می دهند.

حتی دیده ایم که سطوح سنگ کاری شده دچار شکستگی کامل نیز شده است که بایستی ترمیم شود. ما با اجرای خدمات کف سابی و سنگسابی سطوح چنین مشکلاتی را به طور کامل برطرف می کنیم. همچنین خدمات ترمیم سنگ ها از جمله پله ها هم در الهام ساب قابل اجراست

خط و خش ها را بر طرف می کنیم. به سطح جلا وجلوه ای تازه می دهیم و شکستگی ها را با رزین کامپوزیت برطرف می کنیم. در صورتی که بخواهید کف ساختمان را برق بیاندازید، با دستگاهی بنام نانوساب مواد نانو را بر روی سطح پخش خواهیم نمود.

همه‌ی موارد بالا در تعیین قیمت و برآورد دقیق آن تاثیرگذار می باشد.

کفسابی در دماوند

قیمت کفسابی در تهران بر طبق چه معیارهایی برآورد می گردد؟

دستمزد انجام فرآیند هایی همچون کفسابی و سنگسابی بر اساس متراژ کار صورت می پذیرد. همچنین نوع سطح و جنس سطح نیز در تعیین قیمت کفسابی در تهران تاثیر گذار می باشد. اگر قصد دارید کف خانه و یا محل کار و هر جایی که نیاز به کفسابی دارد را کفسابی کنید، می توانید با شرکت خدماتی ساختمانی الهام ساب در تماس باشید تا برای شما برآورد دقیق قیمت انجام شود.

به طور کلی نمیتوان هزینه دقیقی را برای کفسابی در نظر گرفت زیرا کفسابی به عوامل مختلفی مانند متراژ کار، جنس سنگ، نوع ساب، میزان کثیفی و آلودگی سنگ، قبلا ساب خورده یا خیر و … بستگی دارد. اما تمام این موارد تحت نظر قیمتی که اتحادیه کرده است از مشتری دریافت می شود. کفسابی و سنگسابی الهام ساب برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز، قیمت های کمتر از  اتحادیه زیر دریافت می کنید

کفسابی چگونه اجرا می شود؟

کفسابی سطوح با تجهیزات پیشرفته ای انجام می شود. اگر بخواهید سطح را کفسابی کنید، باید شرکت انجام دهنده ی خدمات با تجهیزات کاملی به محل خدمت مراجعه کند.

کفسابی با دستگاهی بنام ساب بزن انجام می شود. در زیر دستگاه ساب زن لقمه هایی وجود دارد که شبیه به صابون هستند و این لقمه ها سطح را چند میلی متر می سابند تا سطحی جدید حاصل شود.

اگر سطح شما سنگ گرانیتی باشد، پس از اجرای کفسابی می توانید با مواد نانو سطح را به طور کامل برق بیندازید. همچنین برای محافظت بیشتر می توان از واکس پولیش سنگ نیز استفاده نمود. برای سطوح راه پله نیز خدمات کفسابی انجام می شود و برای اطلاع از قیمت کفسابی در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چهار عامل موثر قیمت کفسابی

با توجه به قیمت کفسابی ،در چه مواقعی اجرای این خدمات لازم و ضروری می باشد؟

زمانی که شما به یک مکان جدید و قدیمی نقل مکان کرده اید ویا خانه ای بسیار قدیمی را خریده اید و برایتان مقرون به صرفه نیست که سنگ های راه پله و کف ساختمان را به طور کامل تعویض نمایید. بهترین راه برای نو کردن سطوح سنگ کاری شده، بهره بردن از خدمات کفسابی می باشد. برای اطلاعات و آشنایی بیشتر با کفسابی، به صفحه کفسابی چیست ، مراجعه فرمایید.

با کفسابی، خط و خش های سطح به طور کامل بر طرف می شود و حالت کهنگی سنگ نیز از بین می رود. در صورتی که سنگ شکسته شده باشد و یا دچار آسیب دیدگی، سوراخ شدگی و ترک شده باشد نیز، با خدمات اجرا شده توسط تیم کفسابی الهام ساب به طور کامل بر طرف می شود.

 

کف سابی هتل

چه زمانی باید کفسابی کنیم ؟

 1. سنگ ها تازه فرش شده باشند
 2. سنگ ها صاف و یکدست نباشند یعنی زمانی که دست روی آن می کشید بالا و پایین باشند
 3. زمانی که سنگ ها خلل و فرجی داشته باشند
 4. سنگ دارای شکاف و درز باشد
 5. زمانی که به دنبال یک سطح درخشان و صاف هستید
 6. زمانی که سنگ ها کدر ومات شده اند
 7. وقتی که بر روی سنگ ها لک، رنگ و یا جوهر نمک ریخته شده است
 8. وقتی سنگ کف پوش سوخته است
 9. زمانی که قسمتی از سنگ دارای شکستگی باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت کفسابی در تهران فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

کفسابی ارزان قیمت

سنگسابی ارزان قیمت

بدون شک همه ی ما زمانی که می خواهیم کاری را انجام دهیم به دنبال قیمت مناسب با کیفیت بالا هستیم. به نحوی که با اطمینان کامل کار را به شرکت مورد نظر بسپاریم و هیچ دغدغه ای نداشته باشیم. در رابطه با امر کفسابی و سنگ سابی هم، شرکت الهام ساب به عنوان یک شرکت مطمئن و قابل اطمینان به شما تضمین می دهد که با داشتن هر بودجه ای، بتوانید از محیطی لوکس و کاملا شیک لذت ببرید.

یک سنگسابی ارزان و با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن به خدمت رسانی می پردازد و در اسرع وقت در محل حاضر می گردد. همچنین از یک تیم بسیار مجرب و کارآزموده برای ارائه خدمات بهره می برد. علت قیمت ارزان کفسابی و سنگ سابی در الهام  ساب حذف واسطه ها برای خرید حمل و نقل و … است. سنگسابی ارزان را با الهام ساب تجربه کنید.

 کلیه پاساژها، ساختمان های اداری و تجاری، منازل مسکونی و ویلاها، مرغداری ها، کشتارگاه ها، غسال خانه ها، آشپزخانه ها، فست فود ها، سنگ های قبر و کلیه مکان هایی که کف آن از سنگ پوشیده شده باشد را می توان کفسابی نمود.

دستمزد یک سنگسابی ارزان بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می گردد؟

دستمزد کفسابی و سنگسابی بر اساس متراژ نهایی کار برآورد می گردد. واحد محاسبه یما متر مربع می باشد. به طور مثال اگر مساحت سطح کفسابی شده 100 متر مربع باشد، تیم الهام ساب دستمزدی را به ازای 100 متر از شما دریافت خواهد نمود.

انجام خدمات اضافی نیز هزینه ی جداگانه ای در بر دارد.

کفسابی سرامیک

سنگسابی برای چه مکان هایی به کار می رود؟ قیمت کفسابی در موارد مختلف

 همچنین می توانید برای بازسازی سنگ های راه پله، از فرآیند کفسابی و سنگسابی سنگ ها بهره ببرید. سنگ های گرانیتی ممکن است در اثر گذر زمان دچار از ریخت افتادگی شوند. به همین منظور افراد ترجیح می دهند که با بهره گیری از خدمات سنگسابی ارزان به زیبا سازی راه پله هایی با سنگ های گرانیتی بپردازند. همچنین شما می توانید به نانو کردن سطوح نیز بپردازید. نانو کردن سطوح باعث مقاوم شدن سطح می شود.مرکز الهام ساب ارائه دهنده ی خدمات کفسابی ارزان می باشد.

نماشویی

تیم تخصصی الهام ساب آماده اجرای خدمات کفسابی ارزان و سنگسابی سطوح

ما در مجموعه‌ی تخصصی الهام ساب با متبحرترین و کارآزموده ترین نیروهای تخصصی گرد هم آمده ایم تا به شما عزیزان خدمت رسانی نماییم. (صفحه خدمات کفسابی و سنگسابی الهام ساب) در حالت کلی قیمت بر اساس متراژ نهایی سطحی که قرار است عملیات کفسابی بر روی آن انجام گیرد، قیمت گذاری می شود. دستمزد نانو کردن سطوح هم به صورت جداگانه و بر اساس متراژ نهایی کار تعیین می گردد.

برای سفارش خدمات کفسابی و سنگسابی ارزان کافی است با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید. با مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

سخن پایانی

مجموعه ی سنگسابی الهام ساب از یک تیم حاذق و زبردست برای خدمت رسانی به شما عزیزان تشکیل شده است. کفساب کارها و سنگساب کارهای مجموعه ی ما جدید ترین و بروز ترین متد روز به انجام فعالیت های کفسابی ارزان ، سنگسابی ارزان ، نماشویی، درزگیری ساختمان ها می پردازند. برای سفارش خدمات سنگسابی ارزان می توانید با کارشناسان مجموعه ی ما در تماس باشید. مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند نمود.

کفسابی ارزان قیمت