کفسابی در رودهن

خدمات سنگ سابی و کفسابی در رودهن در نوع های مختلفی انجام خواهد شد که برای بازدید از نوع کار و چگونگی آن می‌توانید به صورت حضورید به نزد ما بیایید و از نزدیک نظاره گر کیفیت کار باشید.

رودهن منطقه ایی از شهرستان دماوند است که بسیار نزدیک به تهران قرار گرفته است و به دلیل نزدیکی این منطقه با پایتخت ساختمان سازی های متعددی در این شهر به وجود آمده است و با توجه به این ساخت و سازها تقاضا برای خدمات کفسابی بسیار است.

ما با شستشوی کف و سطح و نمای ساختمان ها به کمک شهروندان آمده ایم تا با استفاده از نیروها و ماشین های مخصوص کار کفسابی و یا دیگر خدمات مرتبط را با آسودگی و خیال راحت برای شما به انجام برسانیم، زیرا انجام این کارها بدون داشتن حرفه و تجربه بسیار زمان بر و غیر قابل اجرا خواهد بود.

انجام کفسابی و سنگ سابی حرفه ایی است که نیاز به تجربه و تبحر کافی دارد و بدون داشتن حرفه نمی‌توانید از پس این کار بربیایید.

نماشویی ساختمان
نماشویی الهام ساب

شناخت انواع سنگ ها با کفسابی

با توجه به شناخت سنگ ها باید اقدام به انجام کفسابی و سنگ سابی نمایید. کفسابی در رودهن با داشتن کادری مجرب قادر به انجام و مشاوره در مورد سنگ شما می‌باشد. شناخت نوع سنگ در درجه اول اولیت برای انجام کار قرار دارد.

به طور مثال در مورد موزاییک ها باید گفت که به دو دسته تقسیم خواهند شد که نوع اول آن ها صاف و بدون برجستگی است و نوع دوم موزاییک به صورت اج دار است.

این دو نوع موزاییک مزیت و معایبی دارند که برای مثال می‌توان گفت که موزاییک های اج دار غیر قابل سنگ سابی هستند و نمی‌توان کاری روی آن ها انجام داد و این یکی از معایب این نوع موزاییک ها است فقط می‌توان آن ها را مقداری برس کشید.

موزاییک های صاف مشکلی در این رابطه ندارند و می‌توانیم آن ها را به راحتی سنگ سابی کنیم.

 

در مورد سنگ های دیگر هم باید گفت که بستگی به نوع و جنس سنگ که نرم باشد یا سخت کار انجام داده خواهد شد. انجام کار در سنگ های گرانیتی از نوع سخت محسوب خواهد شد و نیاز به کار بیشتر دارد.

برای انجام کار سنگ سابی در کفسابی فیروزکوه ما نیاز به ابزارهای مخصوصی داریم که بیشترین کاربرد را لقمه های الماس در این کار بر عهده دارند و با توجه به این که چه مقدار لک و کثیفی در سنگ وجود دارد از این لقمه ها استفاده خواهیم کرد.

کفسابی موزاییک

 

کفسابی سنگسابی در رودهن

 

بتون یکی از سخت ترین نوع مصالح است که پاک کردن آن ساده نیست و اگر مقداری از آن را در سطحی بریزید خواهید دید که به هیچ عنوان با انواع ابزارهای موجود در دسترس از بین نخواهد رفت و بسیار دشوار است برای انجام این کار نیاز له لقمه های بسیار زبر و سختی است که بتوانند از عهده پاک کردن مصالح بربیایند.

سنگی که برای روی کابینت ها و اپن آشپرخانه قرار می‌گیرد معمولا از جنس مرمر و یا گرانیت و سخت است و انجام کفسابی و سنگ سابی بر روی آن ها توسط دستگاه هایی که سایز کوچکتری دارند و به صورت دستی هستند انجام خواهد شد.

این سنگ ها معمولا چون استفاده زیادی از آن ها می‌شود هر چند وقت یکبار نیازمند سنگ سابی هستند زیرا کدر خواهند شد.

ویژگی های مثبت کفسابی

کفسابی در رودهن با مزیت ها و ویژگی های مثبتی همراه است که نمی‌توان منکر آن شد. انجام کار کفسابی بر روی سطوح تنها راه و روشی است که برای از بین بردن لکه ها و کثیفی و جرم های روی سنگ ها و کف ساختمان باید انجام داد.

 

کفسابی در رودهن

از طرف دیگر کفسابی در رودهن باعث ترمیم و تعمیر انواع سنگ هایی می‌شود که دچار شستگی و یا ترک خوردگی در قسمتی از آن شده اند و انجام این کار برای سنگ ها بسیار مفید است و همچنین لایه برداری از سطوح و سنگ ها باعث بهتر دیده شدن سطح خواهد شد و ظاهری زیبا به اطرف خواهد بخشید.

کفسابی و سنگ سابی به عنوان یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن جرم های لای سنگ است.