کفسابی در کاشان

کفسابی در کاشان به دلایل متعددی به وجود آمده است. یکی از این دلایل نیاز به کفسابی در ساختمان ها و بناهای اسن شهر است. امروزه در همه شهرها حرفه کفسابی پیدا خواهد شد که برای پاک کردن ساختمان های قدیمی ساز و تازه ساخت کاربرد دارد.

احتمالا بگویید چرا هم قدیمی ساخت و تازه ساخت نیاز به کفسابی دارند، در جواب این سوال باید بگوییم که در ساختمان های قدیمی شهر به دلیل این که سنگ ها فرسوده و کهنه شده اند احتمالا دچار شکستگی و ترک خودگی و لب پریدگی شده اند که باید ترمیم شوند و یا این که در ساختمان های قدیمی معمولا آلودگی های محیط و آب و هوا و بارش های پی در پی طی سال ها باعث شده اند که نمای ساختمان تیره تر دیده شود و نیاز به نماشویی داشته باشد که حرفه ما برای چنین نیازهایی پدید آمده است.

برای ساختمان های نو ساز شهر هم باید گفت که نیاز به کفسابی به آن ها دیده خواهد شد و به این دلیل که نو ساز هستند و ممکن است سطح انها دچاره کثیفی ناشی از مصالحی مانند ماسه و سیمان و گچ وغیره شده باشد که باید بعد از اتمام کار ساخت و ساز و نقاشی ساختمان کاره کفسابی سطح انجام شود و سنگ ها روشن و درخشان شوند.

 

برای نمای چنین بناهایی هم که تازه ساخته شده اند نماشویی به این دلیل استفاده خواهد شد که از مصالحی که در حین بالا و پایین بردن ماسه و سیمان روی سطح ریخته شده اند تمیز شوند و لکه ها از بین بروند و نمای ساختمان تازه و زیبا شود.

کفسابی در کاشان

کفسابی در کاشان انواع دستگاه های سنگ سابی

کفسابی در کاشان معمولا با انجام ابزار آلات خاصی انجام خواهد شد و بدون داشتن ابزار های تخصصی تقریبا این کار غیر ممکن است. این دستگاه ها از سایز بزرگ که مخصوص سنگ های سفت و سخت است تو برای مکان های بزرگ با متراژ زیاد کاربرد دارد .

دستگاه های کوچک برای انجام کارهای کوچک تر با متراژ و ابعاد کوچکتر کاربرد دارد به طور مثال دستگاهی را که برای سنگ سابی سنگ اپن ساختمان کاربرد دارد سایز کوچکی دارد و مخصوص این کار است و برای کف ساختمان نمی‌توان آن را استفاده کرد.

البته درست شنیدید سنگ اپن آشپزخانه هم نیاز به سنگ سابی پیدا خواهد کرد معمولا این نوع سنگ ها از جنس سفت و سخت و مرمر یا گرانیت هستند که برای آشپرخانه کاربرد دارند و چون در معرض استفاده زیاد هستند باید هر چند مدت یک بار سنگ سابی شوند تا تازه و درخشان به چشم بیایند.

البته نه تنها سنگ مربوط به اپن بلکه سنگ هایی که روی کابینت ها قرار می‌گیرند نیز به همین منوال خواهند بود.

 

مزیت های کفسابی

کفسابی و سنگسابی ارزان هرگز ضرری برای سنگ شما نخواهد داشت و برعکس می‌تواند مزیت هایی هم داشته باشند. مزیت های این کار عبارت است از جلا بخشیدن به سنگ ها و موزاییک و سرامیک ها برای داشتن محیطی درخشان تر و عاری از هرگونه لک و کثیفی همچنین هم تراز کردن و هماهنگ کردن سنگ ها با یکدیگر برای داشتن محیطی صاف و یک دست که دیگر نتوان کوچکترین ناهمواری در آن دید.

از دیگر مزیت های این کار افزایش طول عمر سنگ است که نمی‌توان برخلاف آن را ثابت کرد زیرا سنگ ها با لایه برداری هم زیبا تر خواهند شد و هم این که به طول عمر ان ها اضافه خواهد شد.

از بین بردن زخم های موجود در سنگ ها نیز یکی دیگر از مواردی است که باید به آن اشاره کنیم زیرا در هر ساختمان و بنایی سنگ ها به مرور زمان زخمی و لب پر خواهند شد که با این کار ترمیم خواهند شد.

مزیت کفسابی

 

نیروهای کفسابی

نیروهای کفسابی در کاشان شامل نیروهایی جوان و زبده هستند که در کار خود بسیار توانمند ونیرومند هستند و به خوبی می‌توانند با دستگاه ها و ابزارها کار نمایند و هم چنین طی چند سال تجربه لازم را برای انجام خدمات کسب کرده اند.

افراد ما دارای بیمه هستند و در نماشویی ساختمان مشکلی ندارند و همچنین ما از افراد مبتدی برای این کار استفاده نخواهیم کرد زیرا این کار نیازمند افراد دوره دیده و حرفه ایی می‌باشد که کلاس های آموزشی مربوط به این کار را گذرانیده اند.

همچنین الهام ساب در شهرهای  لواسان و تهرانکرجدماوندرودهنبومهن دارای شعبه است و شما می توانید در این منطقه نیز با ما تماس بگیرید