کفسابی در دماوند

ما در کفسابی در دماوند سعی بر این داریم که تمامی خدمات سنگ سابی و ساب زدن را با بیشترین کیفیت به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

معمولا در ساختمان هایی که تازه ساخته شده اند روی سطح سنگ آن ها مقدار زیادی از مصالح مانند چسب و سیمان و رنگ و غیره خواسته یا ناخواسته ریخته خواهد شد که باعث کثیف و کدر شدن آن سطح خواهد شد در اینجاست که نیاز به کفسابی احساس خواهدشد.

ساب زنی کفسابی در دماوند

نحوه ساب زنی ما به این صورت است که مواد و مصالحی که باعث کدر شدن سرامیک و سنگ های ساختمانی می‌شود را تا حد امکان توسط کفسابی در دماوند تمیز و درخشان نماییم.

اکثر مشتریان خواهان داشتن سطحی بسیار براق و صاف هستند البته این نوع سطوح صاف و درخشان به ساب زنی ایتالیایی معروف است، یعنی باید ساب زنی در چند لایه انجام شود تا در نهایت به سطحی بسیار براق برسیم که نتیجه کار خواهد بود.

ساب زنی ایتالیایی به لقمه های ایتالیایی نیاز دارد که تا حدی انجام خواهد شد که کف زمین مانند الماس بدرخشد.

کفسابی الهام ساب

سنگ های قدیمی کفسابی

ما به سنگ های کهنه و قدیمی در کفسابی دماوند و کفسابی لواسان این قابلیت را  خواهیم بخشید که دوباره مانند روز اول بدرخشند و نمای ساختمان را دلنشین نمایند. سنگ هایی که کهنه شده اند بر اثر قدیمی شدن و کارکرد زیاد دچار کدری خواهند شد که جلوه زیبایی نخواهند داشت در نتیجه شما تصمیم به ساب زدن و روشن نمودن سنگ خواهید کرد.

کفسابی در دماوند با بهترین خدمات و هم چنین بهترین عملکرد به صورت کاملا حرفه ایی به برداشتن لایه هایی از سنگ و براق کردن سنگ می‌پردازد تا شما سنگی صاف و براق داشته باشید.

کفسابی در دماوند

قیمت های کفسابی

قیمت انجام کار ساب زنی و سنگ سابی و زیر مجموعه های آن در کفسابی در دماوند و کفسابی در آبسرد به موارد زیادی بستگی دارد و نمی‌توان نرخ خاصی را برای آن تعیین نمود.

معمولا قیمت ها به متراژ محیط بستگی دارد و هم چنین نوع سنگی که باید ساب زنی شود برخی از سنگ ها شرایط سخت تری دارند و باید با ملایمت و حوصله با آن ها رفتار نمود و همین امر کار را سخت خواهد کرد.

معمولا کفسابی هایی که هزینه چندانی نخواهند برد کفسابی موزاییک ها و سرامیک ها هستند منتها نوعی که باید بهای بیشتری نسب به ان پرداخت سنگ گرانیت است، سنگ گرانیت از نوع سخت سنگ ها است که نیاز به کار بیشتری دارد.

همچنین الهام ساب در منطقه لواسان دارای شعبه است و شما می توانید در این منطقه نیز با ما تماس بگیرید