براق کردن سنگ خانه برای بازسازی خانه، محیط کار و همچنین محیط های اداری و تجاری بسیار مورد توجه می باشد. همچنین برق انداختن سنگ برای ساختمان سازها و معماران ساختمانی که تازه ساختمانی را احداث نموده اند نیز این مسئله بسیار حائذ اهمیت می باشد.

براق کردن سنگ با روش خانگی

در بهترین حالت، روش های خانگی مثل استفاده از آبلیمو و یا دیگر مواد ممکن است به صورت موقت پاسخگو باشند ولی برای دوام بیشتر باید از روش های مدرن استفاده کنید.

مواد خانگی می توانند لک و آسیب جدی به سنگ بزنند. زیرا سنگ های ساختمانی جنس های مختلفی دارند و به مواد  اسیدی و بازیش واکنش های متفاوتی می دهند. گاهی  مواد خانگی سنگ را براق می کنند اما بعد از چند هفته سنگ چند برابر سیاه یا کدر می شود زیرا لایه رویی همراه با لکخ گیری آسیب دیده. در چنین خالتی راهی جز کفسابی نیست که آسیب روی سنگ سابیده شود و سنگ صیقلی شود.

نکته: اگر هنوز می خواهید مواد خانگی را برای سنگتان امتحان کنید، حتما در بخش کوچکی از گوشه ای دور از دید تست کنید و حدود یک هفته صبر کنید تا مطمئن شوید لک و کدری ایجاد نمی کند.

برای این که جلا و جلوه ای تازه به سطوح سنگ کاری شده بدهیم، لازم است با بهره گیری از فرآیند کفسابی و سنگسابی انجام این کار را به فعلیت برسانیم.



براق کردن سنگ خانه چگونه انجام می شود؟

اگر سنگ کف خانه به تعمیر احتیاج داشته باشد، ابتدا تعمیر می نماییم و تمامی خط و خش ها، سوراخ های ایجاد شده بر روی سنگ و شکستگی ها را رفع می نماییم. پس از اینکه کار تعمیرات سنگ به پایان رسید، با استفاده از دستگاهی بنام ساب زن کف سنگ را می سابیم و با موادی می پوشانیم. برای براق کردن سنگ خانه از دستگاهی به نام نانو ساب استفاده می کنیم و مواد نانو را بر روی سطح صیقل می دهیم. مواد نانو به دلیل جنس بسیار مقاومشان، در برابر هر گونه حرارت و رطوبت و همچنین اشتعال بسیار مقاوم می باشند.

براق کننده سنگ گرانیت مناسب برای سطوح گرانیتی

براق کننده سطوح گرانیتی همان واکس پولیش سنگ است که سطوح گرانیتی را به خوبی برق می اندازد. ولی اگر سطح دارای خرابی های زیادی باشد، ابتدا باید خدمات سنگسابی انجام گیرد و مراحل کفسابی گرانیت روی آن انجام شود. سپس عملیات برق انداختن سنگ انجام می گیرد. برای برق انداختن سنگ گرانیت می توانید با مجموعه الهام ساب تماس بگیرید. کارشناسان ما به کلیه سوالات شما در خصوص موارد استفاده از براق کردن سنگ گرانیت پاسخ می دهند.

براق کننده سنگ گرانیت چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

برای برق انداختن سطوح گرانیتی از دو شیوه بهره برده می شود که عبارتند از:

  • نانو کردن سطوح:

    مواد نانو علاوه بر این که کیفیت بالایی دارند و سطح را در برابر آب خوردگی های عمیق و حرارت محافظت می کنند، موجب برق انداختن سطوح نیز می شوند. 
  • واکس پولیش سنگ:

    نیز انتخاب بسیار خوبی است. با واکس پولیش تمامی خط و خش های روی سطح به طور کامل بر طرف می گردد. همچنین تمامی حفره های ریز ایجاد شده بر روی سنگ گرانیت پر شده و به طور کامل محو می گردد. تجسم کنید که در حال واکس زدن کفش خود هستید. چه حسی پیدا می کنید؟ با واکس پولیش نیز سطوح گرانیتی شما به طور کامل نو می شود.

براق کننده سنگ گرانیت برای راه پله هایی که با سطوح گرانیتی پوشانیده شده اند، به خوبی جلا و جلوه ی خود را نشان می دهد. معمولا راه پله های ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و صنعتی در اثر تردد زیاد جلا و تازگی خود را به مرور زمان از دست می دهند. برای اینکه به تازه سازی کار بپردازید به شما پیشنهاد می کنیم که از براق کننده سنگ گرانیت استفاده کنید.

هزینه براق کردن سنگ خانه و محیط کار چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فرآیندهایی همچون: کفسابی، سنگسابی و براق کردن سطوح بر اساس متراژ نهایی کار محاسبه می گردد. برآورد دقیق قیمت به میزان سابقه و مهارت کفساب کار، منطقه ی زندگی و محیط جغرافیایی و همچنین مواد و مصالحی که استفاده می گردد، بستگی دارد. هر چه که سطح جدید تر باشد و نیاز به تعمیر و کف سابی نداشته باشد دستمزد پایین تر می باشد و هر چقدر که سطح نیاز به تعمیر بیشتری داشته باشد و یا قدیمی تر باشد، دستمزد بالا تر می رود.

کفسابی ایتالیایی

برق انداختن سنگ با چه روشی انجام می شود؟

براق کردن سنگ را برای هر خانه ای که نیاز به جلا و جلوه ای بیشتر دارد، توصیه می کنیم. زیبایی خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. بیشتر افراد به فضا و دکوراسیون منزل اهمیت بسیار زیادی می دهند. اگر در بازسازی منزل خود، از انواع سنگ ها برای پوشش کف خانه ی خود و یا محل کار خود استفاده کرده اید، می توانید برای جلوه ی بیشتر آن را برق بیندازید.

کفسابی در دماوند

برق انداختن سنگ های قدیمی به چه شکل قابل انجام می باشد؟

اگر سطوح سنگی شما قدیمی باشد باید حتما از فرآیند کفسابی و سنگسابی برای جلا و جلوه ای بیشتر بهره ببرید. به طور مثال ممکن است سنگ شما ترک برداشته باشد و یا در اثر گذر زمان، سنگ ها ساییده شده باشد. بدین منظور کفساب کارها و سنگ ساب کار ها، از دستگاه هایی برای سایش کف استفاده می کنند و پس از سایش کف با استفاده از موادی به برق انداختن سنگ ها می پردازند.
در صورتی که به تازگی تازه کف را سنگ کاری کرده اید، نیازی نیست که به کفسابی بپردازید، مگر زمانی که در حین کار سنگ ترک بردارد و یا آسیبی به سنگ وارد شود.

با چه نوع مواد و دستگاهی به برق انداختن سنگ ها می پردازند؟مواد و دستگاه های مختلفی برای برق انداختن وجود دارد که رایج ترین آن ها موارد زیر است:

دستگاه نانو ساب

نانوساب همانطور که از اسم آن پیداست به نانو کردن سطوح می پردازد و این کار باعث می شود که عمر سنگ ها بیشتر شود و همچنین موجب برق انداختن سطوح نیز می شود.
این دستگاه از مرغوب ترین مواد برای نانو کردن سطوح بهره می برد. موادی که سطح را برق می اندازد از تکنولوژی نانو برای ساخت آن ها استفاده شده است.

کفسابی پارکینگ

مواد پولیش

پولیش سنگ یک ماده ی شیمیایی است که در دو نوع مایع و جلای سنگ یا واکس موجود می باشد.
پولیش موجب برق انداختن سنگ شده و سطح صاف و تازه ای را به شما تحویل می دهد. علاوه بر برق انداختن سنگ موجب ضد آب شدن سطح نیز می شود.
منافذ ریز موجود در سنگ را به خوبی می پوشاند. کاربرد پولیش برای سنگ درست مثل کاربرد واکس برای کفش است.

نکته: حتما باید سطح قبل از شروع به کار، به صورت کامل تمیز شود و تمامی لکه های برجسته باید به طور کامل پاکسازی شوند.

سخن پایانی

برای انجام خدمات براق کردن سنگ، تعمیر سنگ های قدیمی و تمیز کردن سنگ راه پله و امورات مربوط به کفسابی و سنگسابی می توانید با مرکز ما در تماس باشید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند.

 الهام ساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به الهام ساب بسپارید. علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما  نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

تیم الهام ساب در خدمت شماست

تیم کفسابی و سنگسابی الهام ساب آماده ی اجرای خدمات براق کردن سنگ خانه می باشد.

مجموعه ی کفسابی و سنگسابی الهام ساب با تیمی متخصص، متبحر و کارآزموده برای خدمات درزگیری سنگ، تعمیر سنگ، درزگیری کاشی ها، دوغ آب دادن کاشی، نانو کردن سطوح، برق انداختن سنگ قبر، جلا دادن سنگ و دیگر خدمات مربوط به سنگ و کف خانه ۀماده ی اجرای خدمات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و برآورد دقیق قیمت حدماتی که ما انجام می دهیم فقط کافی است که با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاص فرمایید.

کفسابی