کفسابی در آبسرد

آبسرد یکی از مناطقی است که در نزدیکی دماوند قرار دارد و جزوی از تهران است. در آبسرد اخیرا بسیار جمعیت پیدا کرده است و ساخت و آپارتمان سازی در این شهر بسیار شده است به همین دلیل خدمات کفسابی در آبسرد پدید آمده است تا در راستای خدمات ساب زنی و سنگ سابی و همچنین کف سابی به مردم خدمات ارائه دهد.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره خدمات کفسابی در آبسرد بیشتر توضیح دهیم.

لاشه سنگ کفسابی

خدمات کفسابی  تنها به یک مورد خاص اشاره نخواهد داشت و شامل زیر مجموعه های متعددی می‌باشد و تا خودتان از نزدیک مشاهده نکنید متوجه نخواهید شد.

ازجمله خدمات ما می‌تواند لاشه سنگ باشد. لاشه سنگ جلوه بسیار زیبایی به محیط زندگی شما خواهد داد خصوصا برای باغ ها و حیات ها. لاشه سنگ توسط کفسابی در آبسرد با ریختن ملات انجام خواهد شد و لاشه سنگ به سنگ هایی با اشکال مختلف گفته می‌شود که در بین این ملات به صورت نامنظم چیده می‌شود و البته ظاهری بسیار زیبا دارد.

کفسابی

درست است که لاشه سنگ از سنگهایی با ابعاد متفاوت ساخته شده است اما تمامی این سنگ ها هم تراز هستند و این کار توسط نیروهای کفسابی  انجام می‌شود.

انجام کارهای ساختمان کفسابی در آبسرد

همانطور که در بالا اشاره کردیم انجام خدمات در کفسابی در آبسرد و کفسابی در دماوند شامل موارد بسیاری است که البته خدمات ساختمانی از مهم ترین آن ها به حساب خواهد آمد. به طور مثال تمامی امور مربوط به پاک کردن و ساب زدن سنگ ها و موزاییک های داخل پله ها و پاگرد ساختمان که دچار کثیفی های زیادی در حین ساخت و ساز شده اند و گچ و سیمان و مصالح روی آن ها ریخته شده است جزوی از خدمات ما محسوب خواهد شد که سوال تعدادی از مشتریان هم بوده که در نهایت این کار انجام می‌شود و یا در پایان کار؟! باید خدمتتان عرض کنیم که بستگی به لکه ها و کار دارد اگر زیاد باشد طی چند مرحله انجام می‌شود و اگر کمتر باشد در آخرین مرحله ساخت ساختمان که نقاشی انجام خواهد شد کفسابی هم انجام داده می‌شود.

نماشویی ساختمان

ساب زنی مصالح سخت کفسابی در آبسرد

بتن از جمله مصالحی است که به سختی از روی سنگ پاک خواهد شد و به همین امر با ابزارهای اولیه و ابتدایی این کار انجام نخواهد شد معمولا برای این کار کفسابی  از لقمه های مخصوص برای این کار استفاده خواهد کرد.