در این مطلب ما قصد داریم تا به بررسی کلیه ی روش های انجام کفسابی هتل برای شما مخاطبین عزیز و همشهریان گرامی بپردازیم. توجه داشته باشید که کفسابی هتل به طور تقریبی همانند دیگر اماکن بوده و تنها تفاوت هایی جزئی در اجرای آن وجود دارد، که علت اصلی آن نیز حساسیت کار این مکان می باشد. به طور کلی می توان گفت که کفسابی در مبحث معماری و دکوراسیون محیط نقش بسزایی ایفا می کند که این مسئله در اماکن اقامتی همانند هتل ها کاملا قابل لمس می باشد، چرا که مالکان این مراکز خدماتی، رفاهی و اقامتی وظیفه دارند که هر چند وقت یک بار کف سابی هتل را انجام دهند.

شرکت ما یکی از مشتری پسند ترین نمایندگی های متمرکز در سطح کشور است که در این حرفه تجربه و سابقه طولانی مدتی دارد و توانسته تا با به کارگیری نیرو های متخصص و بهره مندی از دستگاه های مدرن و پیشرفته در این حیطه حرف اول را بزند. لازم به ذکر است که بدانید به طور معمول مدت زمان لازم برای کفسابی ۱۰۰ متر سنگ در حدود ۳ الی ۵ روز کاری می باشد، که البته به منظور ساب زنی هتل ها این مسئله کمی فرق داشته و ممکن است زمان بیشتری را بطلبد چرا که این کار دقت و مهارت بالایی را نیاز دارد.

اکیپ کفساب باید در زمان اجرای کار کفسابی سنگ ها در هتل، کار خود را به طور اصولی انجام داده به طوری که از ساب اول تا پایان عملیات برای براق شدن کامل سنگ، باید آن ها را مدام و پشت سر هم ساب بزنند. نا گفته نماند که در هنگام انجام پروژه نیز باید حتی الامکان از تردد افراد در محل اجرا خودداری نمود.

کفسابی هتل

قیمت کف سابی هتل چگونه محاسبه می شود؟

مجموعه ی ما قیمت کفسابی هتل را به صورت متری محاسبه می کنند. یعنی شما باید هزینه کفسابی را بر حسب متر مربع و با توجه به عواملی همچون نوع سنگ ،جنس سنگ، سختی آن، میزان ناهمواری سنگ، اندازه درز و خرج سنگ، مساحت کار و موارد بسیار دیگری بپردازید. البته پیشنهاد ما برای آن دسته از افرادی که هتل هایی با متراژ بالایی دارند، سنگ سابی هتل بوده چرا که به صرفه تر می باشد.

همان طوری که گفتیم جنس سنگ بر روی قیمت کفسابی هتل ها موثر بوده چرا که سنگ های نرم در مقایسه با سنگ های سخت راحت تر و سریع تر ساب زده می شوند. در مورد میزان مساحت کار نیز می توان گفت که یکی از موارد موثر در تعیین قیمت کف سابی هتل می باشد، به طوری که هر چه مساحت محل اجرا بالا باشد، هزینه اجرایی کار نیز پایین تر خواهد بود.

با این حال با توجه به همه موارد تاثیر گذار در قیمت کفسابی هتل، گروه کفسابی الهام ساب با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان خود توانسته تا عملیات اجرایی را با کیفیتی فوق العاده برای کارفرمایان و مشتریان خود انجام دهد. شما می توانید به منظور استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتری در این باره با ما تماس بگیرید.

کف سابی هتل

آیا کفسابی کف سالن لابی با کف اتاق فرق می کنه؟

مشتریان عزیز آگاه باشید که هر سطح سنگ کاری شده ای را می توان کفسابی نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا تفاوت کفسابی کف سالن لابی با کف اتاق را برای شما شرح دهیم. همان طوری که می دانید در ورود به هتل لوکس بودن لابی آن همواره موجب جلب توجه مشتریان گرامی می شود، به طوری که هر چه این مکان شیک تر باشد، احتمال جذب مشتری را نیز بیشتر می کند. در نتیجه به منظور زیبا سازی و جذابیت لابی هتل، کفسابی این بخش ها لازم می باشد.

در مورد کف اتاق های هتل نیز باید گفت که سنگ های به کار رفته در این قسمت ها ممکن است بعد از چند سال استفاده دچار تغییر رنگ شده که به هیچ عنوان با شست و شو از بین نمی روند و نیازمند کفسابی می باشند. تیم ما برای کفسابی لابی هتل ها از دستگاه های سه فاز و تک فاز استفاده می کنند، این دستگاه ها به علت اندازه بزرگی که دارند ممکن است در بعضی از قسمت ها مانند اتاق کارایی لازم را نداشته و از دستگاه کفسابی دستی که اندازه کوچکتری دارند استفاده کنند. 

کفسابی و سنگسابی هتل

نماشویی هتل به چه روشی انجام می شود؟

با توجه به این مسئله مهم که هتل ها نقش چشمگیری در جذب گردشگران دارند، طبیعتا زیبایی و جذابیت نمای بیرونی و داخلی هتل ها نیز در این باره بی تاثیر نخواهد بود. بنابراین صاحبان این اماکن اقامتی همواره در پی حفظ زیبایی هر چه بیشتر آنها می باشند. کارفرمایان گرامی می توانید جهت نماشویی هتل خود به شرکت ما مراجعه کنید. تیم کاری ما عملیات نماشویی و کفسابی هتل را با استفاده از دستگاه های به روز دنیا انجام می دهند.

این دستگاه ها از قابلیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای تمیزکاری و برق انداختن آلودگی های سطوح نما بسیار کارآمد می باشند. یکی از مزایای بینظیر دستگاه های نماشویی هتل این است که در ارتفاع های زیاد نیازی به استفاده از داربست نیست. این دستگاه با استفاده از آب خالص عملیات نماشویی هتل را انجام می دهد. بدین صورت که با ورود آب معمولی به دستگاه ابتدا وارد مخزن فیلتراسیون شده و با عبور از بستر رزین آن به آب خالص تبدیل می شود. با استفاده از برس دستگاه نیز شما می توانید آلودگی ها را از کلیه سطوح نمای هتل خود برطرف کنید. لازم به توضیح است که بدانید

پس از پایان عملیات مربوطه به علت استفاده از آب خالص در این دستگاه شما هیچ ردی از آب را بر روی سطوح مورد نظر مشاهده نخواهید کرد.