کفسابی در ازگل

کفسابی در ازگل یکی از خدماتی است که ما در نظر گرفته ایم به مشتری های خود ارائه دهیم. کفسابی در اصل به معنی از بین بردن لک، خط و خش و دیگر موارد روی انواع سنگ ها و کاشی ها و سرامیک ها است.

ازگل در شرق تهران واقع شده است و می‌توان گفت که یکی از مناطق لوکس و مرفه در تهران به شمار می‌آید در نتیجه این منطقه دارای ساختمان ها و سازه هایی مدرن و شیک است که انجام اقدامات کفسابی و سنگ سابی روی آن ها ضروری است.

باید بگوییم سازه هایی که تازه ساخته خواهند شد و به نحوی نو ساز هستند انجام عملیات کفسابی در آن ها بسیار ضروری است و اگر بخواهید آنجا را آماده به سکونت نمایید حتما بایستی بعد از اتمام کار ساخت و ساز آنجا را کفسابی کنید. کفسابی در ازگل شامل نماشویی هم می‌شود و این صورت است که اگر نمای ساختمان شما کثیف شده است آن را شستشو دهید و درخشش آن را از دور مشاهده نمایید.

در ساختمان هایی که به صورت قدیمی ساخت هستند نیز کفسابی یک امر ضروری است زیرا سنگ های ساختمان دیگر کیفیت خود را از دست داده اند و مانند قبل شفاف و بدون عیب و نقص نیستند به همین خاطر نیاز به کفسابی لازم می‌شود.

کفسابی در ازگل

خدمات نماشویی

کفسابی در ازگل شامل خدمات نماشویی هم خواهد شد. نماشویی برای ساختمان هایی کاربرد دارد که در حین ساخت و ساز مصالح و مواد از قبیل سیمان و گچ و غیره روی سنگ ریخته شده و نما را زشت کرده اند و همچنین برای نماهایی که طی سال ها کهنه و فرسوده شده اند و دیگر جلوه زیبای خود را از دست داده اند به همین خاطر باید طی فعالیت هایی اقدام به نماشویی ساختمان کنیم.

معمولا ساختمان ها طی گذر زمان و شرایط جوی نامناسب باران های کثیف و گرد و خاک و همچنین وجود آلودگی های متعدد دچار کثیفی خواهند شد و البته ممکن است که سنگ های نما ترک خورده باشند و یا شکسته شوند و غیره که باید این مشکلات را در نما برطرف سازیم.

در نماشویی نیروهای ما اقدام به بالا رفتن از نما می‌کنند و مهم نیست که ساختمان هر چقدر هم بلند باشد زیرا نیروهای نما شوی ما با استفاده از طناب های مخصوص این کار از ساختمان بالا رفته و از همان جا اقدام به شستن نما و برطرف کردن عیب و نقص های آن می‌پردازند.

در هر قسمت از نمای ساختمان که بخواهند می‌توانند بایستند و بعد دوباره اقدام به فعالیت کنند.

برای ترمیم سنگ ها از مواد مخصوصی برای این کار استفاده خواهند کرد و از این جهت شما دارای نمایی درخشان تر و بدون عیب و نقص تری خواهید شد.

نماشویی یکی از خدماتی است که نیاز به ابزارهای زیادی ندارد اما نیازمند نیروی انسانی ماهر است تا ترس از ارتفاع مانع انجام کار نشود و همچنین بتواند مرمت نما را انجام دهد و در حین انجام فعالیت نما شویی هم بتواند به کار ترمیم سنگ های معیوب نما بپردازد.

نماشوی ساختمان

 

لاشه سنگ ها

کفسابی در ازگل شامل لاشه سنگ ها هم می‌شود. معمولا در این منطقه خانه های زیادی هستند که به لاشه سنگ علاقه دارند و در محیط خانه های خود و یا در حیاط و پارکینگ از لاشه سنگ ها استفاده می‌کنند. لاشه سنگ ها معمولا به سنگ های گفته خواهد شد که در هنگام برش به قطعات کوچکتری تقسیم شده و دیگر به درد نمی‌خوردند.

این لاشه های کوچک و بزرگ را در کنار یکدیگر قرار می‌دهند و با استفاده از سیمان طوری قرار می‌دهند که حالت زیبایی به خود خواهند گرفت و همچنین به شکل منظم و هماهنگ کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

برای کفسابی سنگ ها باید تبحر خاصی داشته باشید که کفسابی در ازگل این توانایی را دارد و توانسته در این کار موفق عمل کند. کفسابی در لاشه سنگ ها باید به صورت هماهنگ انجام شود و روی تک تک سنگ ها عملیات سنگ سابی به خوبی انجام شود به طوری که سنگی با سنگ دیگر از لحاظ بلندی و پستی تفاوت نداشته باشد.

لاشه سنگ ها به دو دسته لاشه سنگ درشت و لاشه سنگ های ریز تقسیم بندی خواهند شد که انجام کار سنگسابی در لاشه سنگ های ریز نیاز به دقت بیشتری دارد.