هزینه مشاوره دکوراسیون یکی از المان هایی است که پس از اتمام ساخت بنا و یا بازسازی منزل به آن توجه ویژه ای می شود. بسیاری از ما افراد از دکور همیشگی خانه ی خود خسته می شویم و ترجیح می دهیم که دکور فعلی خانه ی خود را با دکوری جدید جایگزین نماییم. هزینه مشاوره دکوراسیون بسته به بودجه ی شما تعیین می شود.

در دکوراسیون داخلی چه فاکتورهایی لحاظ می گردد؟

همه چیز به شما بستگی دارد که بخواهید دکوراسیون خانه ی خود را به چه شیوه ها و ترفندهایی تغییر دهید.

به طور مثال شخصی فقط قصد تعویض مبلمان منزل و یا محل کار خود را دارد و شخصی دیگر می خواهد کاشی ها و سرامیک های خانه خود را نیز جلا و جلوه دهد. خب در این صورت هزینه ای که صورت می پذیرد بسیار بیشتر از تعویض مبلمان است. در مقابل، هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی برای خانه های قدیمی تر بسیار بیشتر از خانه های جدید است. زیرا به بازسازی کلی احتیاج دارند.

 

توجه به شکل خانه، توجه به نور محیط و شکل هندسی فضا، توجه به رنگ وسایل خانه، رنگ دیوار ها، کاشی و سرامیک، از عواملی است که دیزاینرها و یا طراحان دکوراسیون داخلی را برای ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل مورد توجه قرار می دهد.

کفسابی الهام ساب

هزینه مشاوره دکوراسیون منزل و یا محل کار شامل چه مواردی می شود؟

هزینه نورپردازی، هزینه ایجاد تغییرات در سقف خانه، هزینه سنگسابی و کفسابی سطوح و یا برق انداختن و بازسازی سطوح سنگ کاری شده، هزینه تعویض وسایل خانه و یا محیط کار، هزینه بازسازی دیوار و یا رنگ آمیزی، هزینه تعویض شیرآلات، هزینه رنگ آمیزی نقاطی که نیاز به رنگ دارد، هزینه تعمیرات کلیه مکان هایی که به لحاظ ظاهری ایراداتی در آن ها مشاوره می شود مثل: چکه کردن شیر آب روشویی در سرویس بهداشتی، و یا نم زدن دیوار حمام.

ابتدا تعمیرات به طور کامل صورت می پذیرد بعد اقدام به طراحی محیط جدید می نماییم. محیط جدید می تواند با ابزار، وسایل، تجهیزات و یا مصالحی جدید جایگزین گردد که همه ی این عوامل در تعیین هزینه مشاوره دکوراسیون گنجانده می شود.

کفسابی تهران

 

هزینه مشاوره دکوراسیون منزل را با تیم الهام ساب مشورت نمایید

مرکز کفسابی، سنگسابی و نماشویی الهام ساب آماده اجرای خدمات دکوراسیون منازل و تعمیر انواع سطوح سنگ کاری شده ی آسیب دیده و کاشی و سرامیک می باشد. برای هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی و برآورد دقیق میزان بودجه ای که باید برای این کار در نظر بگیرید، فقط کافی است با کارشناسان مجموعه ی الهام ساب در ارتباط باشید.

 

برترین، مجرب ترین و زبده ترین متخصصان و کارگران امور ساختمانی را در تیم خود گرد آورده ایم تا اصل مشتری مداری را به فعالیت برسانیم.